Wpis z mikrobloga

@pazdzioch564: gościu był szybszy, po wewnętrznej i wcale nie był w złej pozycji na wejściu, było wiadomo, że nie odpuści. Chyba, że gościu na wejściu pojechał w lewo i zrobił to celowo, ale tego nie widać z filmu. Z filmu wygląda bardziej jak na spotkanie Maxa Verstappena z Maxem Verstappenem i żaden nie chciał odpuścić.
  • Odpowiedz
pierwsza kolizja w Eau Rouge to w sumie powinieneś odpuścić


@mexi: Wut, gdyby Kycu był z 2m bardziej z tyłu to tak, ale nie w sytuacji kiedy jadą razem, gość który w niego #!$%@?ł nie miał prawa do tego toru jazdy xD
  • Odpowiedz
@mexi: niby jak ten koleś chciał zrobić euge wchodząc obok kyca? Dla mnie ten zakręt jest niewiadoma i zawsze jestem na limicie z liniami
  • Odpowiedz
@mexi: "było wiadomo, że nie odpuści" - właśnie o to w tym wszystkim chodzi, by odpuszczać tam gdzie nie ma miejsca, a nie że reszta niech mi ustępuje, bo jestem kamikadze i nie odpuszczę
  • Odpowiedz
@mexi: Oczywiscie ze byl na zlej pozycji nie byl na lini wyscigowej i nie bylo szans ze dobrze by wszedl. Gosciu spartolil wejscie i jedynym dobry wyjsciem z sytuacji bylo odpuszczenie. A tak wyeliminowal siebie i kyca. Dla mnie ewidentne DQ, ewentualnie start z pitow jako kare.
  • Odpowiedz