Wpis z mikrobloga

@brmstufldigart a czemu wypytujesz mnie o przyszłośc nienarodzonych dzieci? Nie jestem ani teologiem ani specjalista od nienarodzonych dzieci, spytaj albo tych dzieci albo Pana Boga, reszcie nie wierz bo takiego samego #!$%@? wiedzą jak i ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wczoraj nie wiem gdzie jest granica, ale jak by nie patrzeć, żeby życie się zaczęło potrzebny jest plemnik i jajeczko, ani jedno ani drugie osobno człowiekiem nigdy nie będzie, dlatego walenie konia ludobójstwem też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ani jedno ani drugie osobno człowiekiem nigdy nie będzie


@nerana112: niezagniezdzone też nie będą, wyjete z macicy również. Te połączone sztucznie w klinice też nie. Dlatego mówienie o tym kiedy to czlowiek a kiedy nie to bagno. I najsmieszniejsi są ci co myślą że maja ostateczną prawdę. Masz jakiś dynks ktory czyta rzeczywistości równolegle i moze powiedzieć że akurat te gamety sie połączą, zagniezdza i przetrwają całą ciążę? Bo jak nie
@WioskowyGlupek: ile razy byłeś/twoja partnerka była w ciąży i ile razy poroniła?
Czy embrion posiada duszę? Czy w ciąży bliźniaczej w moruli są 2 dusze? Skoro dochodzi do podziału moruli, to dochodzi do podziału duszy?
Chętnie poznam twoje zdanie, bo wkleić obrazek to potrafi każdy głupek.