Wpis z mikrobloga

@27naflaku: ch*j by mnie trafił gdybym musiał za każdym razem otwierać drzwiczki żeby się dostać do kosza. Ręce pełne obierków, próbuję otwierać szafkę nogą, męczę się i błaźnię obierki wypadają na podłogę taki ch*j, ludzie co tak robią to gorszy rodzaj
@27naflaku mnie z kolei zastanawia dlaczego większość zlewozmywaków musi być tak upośledzona że ma odpływ na samym środku i przez to 1/4 szafki pod zlewem nie może być wykorzystana albo niewygodnie się z niej korzysta przez sterczący syfon. Jakby nie mogli tego zrobić w narożu...
@27naflaku: chj by mnie trafił gdybym musiał za każdym razem otwierać drzwiczki żeby się dostać do kosza. Ręce pełne obierków, próbuję otwierać szafkę nogą, męczę się i błaźnię obierki wypadają na podłogę taki chj, ludzie co tak robią to gorszy rodzaj


@Panas: 400 pln i masz szuflade wysuwana elektrycznie na przycisk
@PaanieDajPanSpokoj

Albo są idioci co mają pralkę w łazience, (...) To takie polskie. Polackie. Wstyd mi. Bo w UK...

Bo to jest polskie. Na zachodzie zazwyczaj pralka jest w kuchni. Pod tym względem, to akurat w UK są idioci, gdzie to nawet nie ma nigdy kontaktu w łazience.
Ale kosz pod zlewem jest w #!$%@? niewygodny.