Wpis z mikrobloga

Mam stronę i maila na OVH. Strona mi już działa, ale jak wpisuję maila to jest napisane, że taki nie istnieje. Czy ktoś z Was jeszcze tak ma? Zaczynam się niepokoić, że pieprznął mi cały mail i już go nie odzyskam. A oczywiście nie mam backupa... będę wdzięczna za info
@CapaciousCore: No właśnie muszę zacząć. Ale jestem kobietą bez większej informatycznej wiedzy, która sama ogarnia swoje strony, więc wyszło jak wyszło. Byłam z siebie dumna, że udało mi się domenę ogarnąć, a gdzie jeszcze backupy robić ;)
http://travaux.ovh.net/?do=details&id=28256

Witam,
Przed wszystkimi szczegółami, dwie pierwsze informacje.

Dziś rano mieliśmy 2 osobne incydenty, które nie mają ze sobą nic wspólnego. Pierwszy incydent dotyczy naszej strony w Strasburgu (SBG) i drugiej Roubaix (RBX). W SBG mamy 3 centra danych w eksploatacji i 1 w budowie. Na RBX mamy 7 działających centrów danych.

SBG:
W SBG mieliśmy problem elektryczny. Zasilanie zostało przywrócone, a usługi są restartowane. Niektórzy klienci są UP, a inni jeszcze
@super_tux: Spróbuj restartować ręcznie w panelu. U mnie zadziałało, chyba że to przypadek. Ewentualnie wcześniej zobacz czy pingi dochodzą do bramy w podsieci twojego serwera (twoje główne IP z końcówką 254) - u mnie dochodziły, to doszedłem do wniosku że szafa powinna już wystartować.