Wpis z mikrobloga

@Lipathor: i to jest właśnie nasz największy problem: za dużo rzeczy jest jednak centralnie ze soba połączonych i awaria takiego punktu zasilania powoduje, że pół Internetu leży...
  • Odpowiedz
@mgmaciekmg: No mój dalej nie odpowiada, ale liczba hostów nieosiągalnych w mojej podsieci adresowej maleje ( ͡° ʖ̯ ͡°) co prawda o 1 na kilka minut, ale jednak ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jest nadzieja!
  • Odpowiedz
@mgmaciekmg: No to witaj w klubie ( ͡° ͜ʖ ͡°) czekamy dalej. U mnie w podsieci coraz więcej hostów aktywnych, nie próbuję restartować z poziomu panelu klienta póki co, bo jednak nie chciałbym ryzykować z danymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wolę poczekać do oporu ( ͡° ʖ̯ ͡°) jak nadal nie działa, to mi już wszystko jedno czy
  • Odpowiedz
@mgmaciekmg: Nie wiem jak dokładnie sa u mnie podsieci adresowe zrobione. Odnoszę się ciągle do /24.
Ale widzę, że nieaktywne hosty wiszą na routerze co najmniej 3 przeskoki przed miejscem docelowym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Więc chyba dalej walczą z routingiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chociaż to tylko moje przypuszczenia
  • Odpowiedz
Zabawne. Akurat ok 7 trafiłem na głupiego buga w panelu domen. Walczyłem z tym z pół godziny, robiąc dość chaotyczne rzeczy.

  • Odpowiedz
@mgmaciekmg: centrum miasta wiec nie, gruby kabelek z podstacji a nawet z dwóch, do tego agregat 275KV jak by padało.
a iskierki ładne tam filmiku przeskoczyły :)
  • Odpowiedz