Wpis z mikrobloga

@mirek1337: mam takiego znajomka, co już w ogóle się nie #!$%@? z Tinderowiczkami i jedzie konkretnie. Pisze np do jednej czy ciągnęła kiedyś w BMW, na co ona że "masz BWM?? Super! Możemy się przejechać!!! <3"
  • Odpowiedz
@p0lybius: z moich obserwacji na teksty tego typu możesz zaruchać jakies 1 na 15 matchow, jak zrobisz to odrobine subtelniej to twoje szanse wzrastają w duzym stopniu
i wcale nie mowie o tym, żeby ciagnac rozmowe przez tydzien, wystarczy zacząć jakimś aluzyjnym tekstem
  • Odpowiedz
@mirek1337: ta, ale to zależy kim jesteś. Koleś ma ponad 30 lat, chodzi na siłkę, ma w #!$%@? kasy i tak dalej, fotki ma takie że wiadomo o co chodzi. No i pisze tylko do takich panien, które też widać po profilu czego szukają, stąd może sobie facet na takie rzeczy pozwolić.

Ja sam też muszę trochę się bardziej wysilić i pisać mniej bezpośrednio, ale jak się nie jest #!$%@?ą i
  • Odpowiedz
@p0lybius: też prawda, jak napiszesz w opisie że interesuje Cie tylko ruchanie to w 100% matchy ten tekst zadziała..
ciekaw jestem czy to tak łatwo tez wygląda w innych krajach, czy tylko polskie rozowe takie rozpustne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz