Wpis z mikrobloga

O jak żenadłem. Jadę #mpk we #wroclaw i jakaś różowa mówi do obcej k---a kobiety (xD), ze nie działa automat i co ona ma zrobić? Tamta jej odpowiada, ze może zapytać kierowcy, a pierwsza na to: „to może Pani zapyta, bo ja z torbami stoję?”. Druga takie konkretne wtf? i mowi, ze niestety nie. A pierwsza no k---a: „NO TAK, ZAPOMNIAŁAM, ZE WRÓCIŁAM DO POLSKI” xDDDD

I teraz nie wiem czy to się odnosiło do zepsutego kasownika czy ze nie chciała jej pomoc czy zwyczajnie wróciła ze zmywaka w jukeju i chciała to podkreślić Polakom robakom xD
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kirbii: Nie rozumiem w czym problem pójść i zapytać. Czy to taki problem być odrobinę życzliwym? Chyba, że królowa że zmywaka wydała rozkaz zapytania kierowcy ;> . Jeśli jednak całość miała charakter pytania z uwzględnieniem "proszę" bo kobieta stała z torbą podróżna , walizka i dwiema reklamówkami - to nie rozumiem co w tym bulwiastego.
  • Odpowiedz
@6a6b6c:
Aha no tak, "przywara narodu" oznacza ze wszyscy obywatele tego narodu posiadaja to przyware, mamusia natura ja obdarza kiedy ozbaczy jakie jest obywatelstwo w paszporcie. Generalizacja super bulwo, a muzulmanie to terrorysci, co? xD
Jestes tak ciemny i zacofany ze to az zabawne
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: nie oznacza, ze wszyscy.... Udajesz, ze nie rozumiesz czy trollujesz, nie moja sprawa. Smiech to zdrowie, zatem ciesze sie, ze Cie ubawilem. Bywaj zdrowy! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@6a6b6c: Nie trolluje, tylko próbuje ci pokazać Twoje braki w logice. Utrwaalnie stereotypów nie ma sensu, zarówno tych o przywarach narodów (50 milionów ludzi, gdzie każdy jest inny i szukanie jakichś wspólnych tylko dla nich przywarów... błagam, co za mity) jak i o tym że muzułmanie to terroryści
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Rozumiem, ze walczysz ze stereotypami - to sie chwali. Dziekuje za edukowanie mnie. Postaram sie wyciagnac wnioski, na ile taki cimniak i zacofaniec jak ja jest w stanie to zrobic. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: Dzieki za kolejna nauke, ktora raczyles mnie oswiecic. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widze, ze jestes bardzo madry i swiatly. A do tego wspanialomysly, bo dzielisz sie z maluczkimi blaskiem wlasnej inteligencji.

Bywaj zdrowy, mistrzu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@6a6b6c:

I nie używaj sarkazmu, bo musisz trochę się "podtrenować" w tej kwestii ;)


Czemu nie stosujesz się do moich wskazówek? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Naprawdę w kwestii ironii jest u Ciebie słabiutko, nie brnij w to dalej ;)
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
albo czasami robił wrzutki „jak to było po polsku?” XD


@Kirbii: heeeeej... mi to się autentycznie zdarza. Ale ja od lat gadam przez internet po angielsku, a na żywo mniej, więc serio mam takie momenty, kiedy od razu znam angielskie słowo, do tego co chcę powiedzieć, ale polskiego za ni c---a nie znajdę. Często po prostu nawet nie mamy odpowiednika takiego wyrażenia i trzeba się posiłkować paroma polskimi wyrazami.
  • Odpowiedz