Wpis z mikrobloga

O jak żenadłem. Jadę #mpk we #wroclaw i jakaś różowa mówi do obcej #!$%@? kobiety (xD), ze nie działa automat i co ona ma zrobić? Tamta jej odpowiada, ze może zapytać kierowcy, a pierwsza na to: „to może Pani zapyta, bo ja z torbami stoję?”. Druga takie konkretne wtf? i mowi, ze niestety nie. A pierwsza no #!$%@?: „NO TAK, ZAPOMNIAŁAM, ZE WRÓCIŁAM DO POLSKI” xDDDD

I teraz nie wiem czy to się odnosiło do zepsutego kasownika czy ze nie chciała jej pomoc czy zwyczajnie wróciła ze zmywaka w jukeju i chciała to podkreślić Polakom robakom xD
  • 102
  • Odpowiedz
@Virgo92: ale mnie #!$%@?ą te odpowiedzi, to są jedyne biletomaty, mają umowę z jedną firmą a i tak mają wyjebke, że większość nie działa/jest zapchana "proszę skontaktować się z Mennicą Polską" i elo xD
  • Odpowiedz
@pinkquartz: jeden z najgorszych gatunków podludzi. Pamietam, ze miałem takiego kolegę, co mieszkał 3 miesiące w Berlinie i zaczął mówić z niemieckim akcentem xDDD albo czasami robił wrzutki „jak to było po polsku?” XD
  • Odpowiedz
@Reepo: No ale co za problem. Nie działa, nie masz jak kupić biletu, w razie kontroli wypisują wezwanie do zapłaty równowartości biletu bez nakładania kary.
  • Odpowiedz
@Fajnaciasna: w sumie masz racje - ja tam zawsze chciałem wyjechać poza swój powiat, ale u nas jeszcze furmanka nie #!$%@? dalej niż do następnej wsi, wiec jednak nadal mieszkamy z rodzicami w chacie z gówna, a internet dowożą nam w wiadrach.
  • Odpowiedz
@Kirbii w ogóle przypomniało mi się jak ostatnio jechałam intercity sama w przedziale z Karyniskiem wracającym z wysp i jej dzieckiem, które już oczywiście ani słowa po polsku. Najgorsza podróż w życiu, #!$%@? o polityce, o kosciele, o tym że babcie dają kasę rydzykowi, że wszyscy kradną, jak tu #!$%@?, brzydko i nigdy tu nie wróci. Tak jakby mnie interesowała jej opinia xD
  • Odpowiedz