Wpis z mikrobloga

ogólnie to ja znam podobny przypadek z życia :D dziwi mnie to, że taka kobieta nie zobaczy problemu gdy nawet jej się małżeństwo rozpada, nie widzi problemu w tym, że to niszczy jej zdrowie.. schudnie tylko po to by się zemścić, z czystej zawiści xD
  • Odpowiedz
Pewnie jak by zrzuciła te kilogramy wcześniej dla męża to nie był by to teraz exmąż ... ciekawe czy jak znajdzie 2 męża to znowu się tak spasie ? :)
  • Odpowiedz
@malyiduzy: nie zaczęło - po prostu odegrała się za poniżenie. Jak się kogoś kocha tylko za wygląd to się go nie kocha. Po prostu. Wygląd przemija i musi być coś co ludzi będzie razem trzymać - jak partner cię poniża, wyśmiewa problemy z wagą, zamiast wyciągać na rower - no to sorry, gregory takie efekty.
  • Odpowiedz
Eh jak można oceniać kobiety po wyglądzie? Może miała problemy z tarczycą i to nie była jej wina?
Poza tym jesteśmy ludźmi a nie zwierzętami i powinien liczyć się charakter a nie wygląd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Mircosoft:

schudnie tylko po to by
  • Odpowiedz
@maginalia: Fat shaming jest zły, ale bycie grubym też jest złe. Mówię to jako osoba gruba.

Np. kiedy ktoś namawia mnie na coś nieodpowiedzialnego typu dragi, odpały na ulicy, picie do upadłego itp. To mówię, że lubię unikać niepotrzebnego ryzyka, ale wtedy pojawia się myśl, że taa jasne - bo 5 krotne ryzyko miażdżyc, cukrzyc, zawałów, impotencji, udaru itp wcale nie jest nieodpowiedzialne.
  • Odpowiedz
@Urajah: a czy ja gdzieś napisałam, że bycie grubym jest zdrowe? Nigdzie. Jest cholernie niebezpieczne i jak ktoś ma tego typu problemy to warto mu zwrócić uwagę, ale jeśli ktoś uważa, że wyzywanie od grubasów i naśmiewanie się pomoże - to mogę tylko powiedzieć, że nie tędy droga. Ci ludzie najczęściej w takich sytuacjach, gdy ktoś ich obraża zajadają smutek jeszcze mocniej. Co innego w przypadku stresu - jak np.
  • Odpowiedz