Wpis z mikrobloga

@maginalia: A nie to tak - pełni zgoda. Po prostu myślałem, że całkowicie negujesz odpowiedzialność tej kobiety ( nie myląc z winą).

Jak nad tym pomyślisz to trochę tak jak nie wini się żon alkoholików o to, że od nich odchodzą (weźmy takich nieagresywnych). Odchodzą, bo widzą jak tamci marnują swoje życie, jak niszczą zdrowie i zwiększają ryzyko przedwczesnej śmierci. W sumie jak piszę to widzę, że to nie jest
  • Odpowiedz
@Urajah
Alkoholizm wpływa na Twoje relacje ze wszystkimi dookoła, wpływa też na Twoje życie zawodowe. Odbierasz w ogóle rzeczywistość w inny sposób.
Otyłość to jest tylko wygląd, z charakteru taka osoba się nie zmienia, chyba że kompleksy ją w jakiś sposób unieruchamiają.
Zdrowie można marnować na wiele innych sposobów, choćby palenie, które jest strasznie powszechne, a jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś kogoś z tego powodu zostawił czy zdradził.
  • Odpowiedz
@Akos: bo na faceta to tak nie działa chyba mocno jak na kobietę. Z resztą zależy czy ją szczerze nienawidzisz czy po prostu cierpisz i ból utożsamiasz z nienawiścią.
  • Odpowiedz
@Akos: No to jesteś poza statystyką. Ja tam bez mojej jednej i drugiej byłej to jestem teraz w trakcie otwierania startupa + w zasadzie dzisiaj mam potwierdzoną pracę na raczej super warunkach. Bo mam czas i mi zależy. Może nie z nienawiści, nie teraz. Ale na początku tak.
  • Odpowiedz
@maginalia: oo grubaska się uraziła czy moze inne kompleksy ze tak wojujesz? fat szejming jest #!$%@?, ale bardziej #!$%@? jest zakładanie że facet wyśmiewał i nie kochał. ale zapomniałem, faceci są zawsze niedobrzy dla kobiet, a kobiety są zawsze dobre. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@maginalia przeciez to jest mega glupie co napisałeś/łaś. Obwiniac partnera o to ze nie pomagał schudnąć? Wszelkie takie sprawy zaczynają sie w glowie tego który ma problem
  • Odpowiedz
@muchabzz: a gdzie ja obwiniam partnera? Ja napisałam, że jeśli sytuacja była taka, że partner ją gnoił zamiast wspierać, to się nie dziwię, że efekt był odwrotny, a schudła dopiero jak się pozbyła takiego człowieka ze swojego otoczenia.
  • Odpowiedz
@Ambiwalentnik: a czy ja pisałam o wszystkich mężczyznach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wystarczy tutaj poczytać jakie ludzie mają płytkie myślenie na temat otyłości, czy wielu innych chorób - zazwyczaj ignorancja i brak wiedzy, a w najgorszym wypadku wyzywanie takich ludzi od wielorybów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz