Wpis z mikrobloga

@stworek_potworek_pokaze_jezorek: jeśli koniecznie chcesz coś prostego z bazą do kręcenia grzałek to kup sobie Pico full kit i dokup bazę RBA do parownika, ale nie wiem nawet czy istnieją ani jak się sprawują. Ja się próbowałem bawić w rebuild (czyli to co Ty nazywasz nawijaniem) grzałek SSOCC od Subtanków Mini i powiem Ci, że było tak jak mi tutaj chłopaki pisali - nie warto.
@stworek_potworek_pokaze_jezorek: @mrgruszka: @Waspin:

mam dwie bazy rba pasujące do Ijusta - aczkolwiek kupowałem je z zamiarem korzystania w Melo 3 Mini

Jedna - taka typowa baza RBA, produkcji Anyvape, upowałem ją jeszcze jak poster82 normalnie handlował:

https://www.tokopedia.com/diskonmaniac/anyvape-rba-base-for-melo-v3v2v1-atlantis-v1v2-supertank-etc

niby spoko, łatwa w rebuildzie, transport spoko, ale niestety jak się okazało po kupnie, element zaznaczony na czerwono jest za gruby, i nie da się skręcić parownika do końca i pojawiają się
blackdog - @stworekpotworekpokaze_jezorek: @mrgruszka: @Waspin: 

mam dwie bazy rba...

źródło: comment_bP5k7DOPdHMQ76rwmqJMxGpN2vzUef88.jpg

Pobierz
@blackdog: Czyli nie warto bazy rba do tego... Jak 2 tygodnie zwykła grzałka wytrzymuje to już jest akceptowalny czas. A parownik do ijust s i pico 75W sa takie same? Ewentualnie mogę teraz kupić ijusta s, a kiedyś pico i używać z tym samym parownikiem? Cena pico jest już jednak sporo wyższa, na e-dymie ijust 100 kilkanaście zł, a pico już 160 i do tego trzeba dokupić akumulator, więc pewnie koło