Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
no i #!$%@? chyba znowu status wolny xD
mieszkam z wspolokatorem przyjacielem i (teraz juz chyba byłą) dziewczyną. Wiek nasz to 20 lat wszyscy.
ja z kumplem studiuje, rozowy nie. Kumpel dostaje stypendium socjalne i rentę bo umarł mu tata kawałek czasu temu. Ja sobie dorabiam, pracując se o na słuchawce po 60 godzin w miesiącu, mam tam fajne prowizje, no a rodzice dorzucaja mi hajs zebym studiowal. Normalna sprawa, nie? Wedle ich - nie xD
HURR JAK CI #!$%@? NIE WSTYD, ZE ROZOWY PRACUJE NA PELEN ETAT A TY GDY MASZ WOLNE OD UCZELNI I MOZESZ ISC DO PRACY TO NIE IDZIESZ ZEBY SE ZAROBIC WIECEJ NIE WSTYD CI #!$%@?, ZE MUSISZ LICZYC NA RODZICOW A TWOJA DZIEWCZYNA UTRZYMUJE SIE SAMA??
#!$%@? z tym, ze mowi to kumpel ktory nie musi pracowac xD No ale wytlumaczylem im swoj punkt widzenia, ze wiele osob nawet sobie nie dorabia na tych studiach i chleja za hajs rodzicow, ze jedyny z trojki rodzenstwa ktora jest starsza ode mnie i jest juz po studiach znalazlem sobie prace wciaz sie uczac i daje rade. Rozowa przyjela strone kumpla i zaczely sie wrzuty, ze nie jestem wcale ambitny xD To pytam sie jej, czy chcialaby, zebym zostal ze srednim wyksztalceniem(ona ma technika), #!$%@? studia i #!$%@? od switu do nocy, gdy studiuje fajny kierunek po ktorym dostane wymarzony zawod. W dodatku, #!$%@?, przeciez pracuje i zarabiam sobie te 1,5k wiec jak na studenciaka to calkiem sporo, wiec nie widze problemu. Ona, ze nie o ta o chodzi, bo jak mialem czwartek i piatek wolny od uczelni to nie szedlem robic nadgodzin a moglem xD No blagam.
Druga sprawa, poruszylismy temat potomstwa. A raczej oni. Ja już od 5 lat stoję twardo przy zdaniu, ze na ojca sie nie nadaje, potomstwa nie chce mieć i nie będę go miał, ze najchetniej bym wazektomie sobie zrobił. No tutaj kumpel zrobil sie jak nosacz sundajski, rozowa znowu jego strona, ze jak tak moge myslec, czy chce zostac sam na starosc, jak mozna chciec byc bezplodnym. Nie chce narazac nowego zycia na cierpienie, i te osoby, gdzie no kumpel stracil ojca a rozowy pochodzi z rozbitej rodziny cos powinny o tym cierpieniu wiedzieć, juz nie mowiac o tym ile istnieje chorob i samo sprowadzenie na swiat dziecka wiaze sie z narazaniem go na to. No każdy #antynatalizm wie o co mi chodzi.
W nocy wrocilismy z rozowym do tego tematu i poplakala sie, ze no teraz tez by nie chciala dziecka ale w przyszlosci tak, ja twardo dalej, ze dla mnie bylaby to tragedia okrutna i z tego wzgledu dla mojego dziecka tez. I tutaj jasno zaznaczylem, ze zdania nie zmienie, i ze albo sie z tym pogodzi albo zerwijmy. Poplakalismy sobie oboje, dzisiaj wstalismy i po prostu czuje sie przez nia ignorowany, nawet na mnie nie patrzy, jak probowalem z nia rozmawiac to mowila, ze ciezko jej po uslyszeniu ode mnie tego z nocy.
podsumowując - kumpel i rozowy chcieliby, zebym #!$%@? jak wół, zdal w miedzyczasie studia no i w przyslosci zalozyl wspaniala rodzinę. ehh xD
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 36
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ten twój kumpel to chyba nie kumpel. Nie mówię, że już puka twoja laskę, ale na pewno ma taką ochotę, a ona pewnie dałaby się urobic. Już ją urabia atakując ciebie i mówiąc to co ona chce usłyszeć. No i przy okazji próbuje się ciebie pozbyć z domu. Jeśli już mu nie dała, to prawdopodobnie wkrótce mu da, więc albo się go pozbądź albo licz się z tym że może
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To normalna normalność, że nie stworzysz stałego i szczęśliwego związku z osobą, która w kwestii posiadania dzieci ma odmienne poglądy. Moja rada, dajcie sobie spokój czym prędzej, a Tobie powodzenia w szukaniu drugiej połówki, która nie potrzebuje obesrańca do spełnienia życiowego, bo sama sobą coś reprezentuje :D
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: macie po 20 lat, ale o takich rzeczach mowi sie wcEsniej, ze nie zamierzasz miec nigdy rodziny. Różowa pewnie zakochana i jeszcze z toba zostanie, chociaż ona w przyszłości bedzie chciała dzieci. Rozstań sie z nią, bo ona pewnie pomyśli ze moze zmienisz zdanie, a jak zostanie z toba bedzie nieszczęśliwa.
  • Odpowiedz
. Nie chce narazac nowego zycia na cierpienie, i te osoby, gdzie no kumpel stracil ojca a rozowy pochodzi z rozbitej rodziny cos powinny o tym cierpieniu wiedzieć, juz nie mowiac o tym ile istnieje chorob i samo sprowadzenie na swiat dziecka wiaze sie z narazaniem go na to. No każdy #antynatalizm wie o co mi chodzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak tak myślisz to po co żyjesz, skoro życie niby jest ciągłym pasmem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Twoje pieniądze to nie ich sprawa, jak ktoś się czepia, ze rodzice mi pomagają to odpowiadam: to nie moja wina, ze moim rodzicom chciało się uczyć i pracować, a Twoim nie. Ja się uczę i tez będę pakował hajs w edukacje swoich dzieci.
  • Odpowiedz
opek: op here ale nie zapisałem kodu xD
kumpel na pewno różowego nie zapina - jest gejem :) znam go od przedszkola i on mnie z nią poznał notabene, dopiero z miesiąc formalnie jesteśmy razem, bo tak to tylko się #!$%@?śmy i mieszkaliśmy razem
chore ale mam do tego prawo xD
jeżeli do rozstania dojdzie to nie będę skomlał, mimo że różowy to demon w łóżku i z wyglądu 10/10, raczej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak poznasz dziewczynę w której naprawdę się zakochasz, tak na maksa, to zmienisz zdanie i zapragniesz mieć dzieci i założyć z nią rodzinę. Póki co jesteś z nieodpowiednią różową. Mój niebieski też twierdził że nie chce mieć nigdy dzieci a jak mnie poznał to magicznie zmienił zdanie i teraz mówi że chce abym była matką jego bachorków:) jak jest miłość to pogląd na wiele rzeczy się zmienia.
  • Odpowiedz