Wpis z mikrobloga

Możecie pokazać wykopkowi Balenciaga Triple S, albo Speed Trainery. Wykopek spojrzy i powie, że takich to by za darmo nie wziął, że musieli by mu dopłacać za chodzenie w nich. Dacie wykopkowi Yeezy 350 to powie, że na rynku znajdzie lepsze. Dacie wykopkowi Jordany 1 x Off White z dobrej skóry, świetnie przemyślanym designem, z wygodnym i dobrze działającym systemem "AIR", powie że jakieś poniszczone te buty i w ogóle z nieoderwaną metką. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje STREETWEAR. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie ubieracie się w ubrania z bazaru za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze poczucie gustu jest zaprzepaszczone przez buty ADIDAS NEO i ubrania z kropa. Nigdy nie mieliście okazji poczuć dobrego obuwia i odzieży. Na widok Rafów Simonsów byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kontrastowe ubiory, albo monochromatyczne to jedne z najlepszych rzeczy jakie można zobaczyć. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych streetwearowców.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Pokazują mu buty od Ricka Owensa. Kiedy chłopak powie że mu się nie podobają, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do high-endowych brandów.

#streetwear #pasta #modameska
  • 14
@J__D: Daj spokój, na wypoku to nie da się zapostować czegoś ciekawego, bo od razu zwyzywają od pedała. Pokaż im Off-White Cargo Belt, to ci powiedzą, że z budowy tańszą uprząż znajdą, pokaż im Loro Piana, to powiedzą, że na rynku znajdą to samo tysiąc razy taniej, pokaż im Dsquared2, to naplują na świetny design. W ogóle nie rozumiem, jak można w XXIw. patrzeć na ubrania tylko praktycznie i w ogóle