Wpis z mikrobloga

@jacekKobr: Widzisz korwina tam gdzie chcesz go widziec. Mi bardziej chodziło o fakt że niektórzy na prawdy oczywiste i przypadek z amerykanskimi uczelniami podanymi przez @Yolocaust beda chcieli potwierdzen w postaci badań naukowych, gdzie prosty człowiek od razu będzie widział cechy/rzeczy wspólne.
  • Odpowiedz
Widzisz korwina tam gdzie chcesz go widziec


@Lemartez: Bo to jego argumentacja (tutaj akurat powiedział "2*2=4", ale wersji "2+2=4" też używał): (ok. 22:27 https://www.cda.pl/video/213298f8 )

Mi bardziej chodziło o fakt że niektórzy na prawdy oczywiste i przypadek z amerykanskimi uczelniami podanymi przez Yolocaust beda chcieli potwierdzen w postaci badań naukowych, gdzie prosty człowiek od razu będzie widział cechy/rzeczy wspólne.

A mi chodziło o to, że wyjaśnianie związków przyczonowo-skutkowych dla procesów/zjawisk
  • Odpowiedz
lewicowcy mogliby się wyśmiewać, że PiS wszędzie widzi Smoleńsk i zamach.


@maginalia: Prawica też wyśmiewa smoleńsk i zamach.
PS. pis to skrajna lewica(co prawda gospodarcza, ale jednak) ukryta pod płaszczykiem prawicy i fanatycznego katolicyzmu. Tzw katosocjaliści,(chociaż coraz bardziej to zmierza w kierunku katokomuniści) chyba najgorsze połączenie
  • Odpowiedz
@jacekKobr: Jeszcze raz. Chodziło mi o fakt że jest oczywiste że ludzie o tym samym światopoglądzie którzy chca blokować marsz faszystów, sami dopuszczaja się faszyzmu wobec osób które maja odmienne zdanie w kluczowych dla nich kwestiach -> patrz właśnie uniwersytety w stanach.
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Te osoby wyglądają zupełnie normalnie. Chcą wyglądać zgodnie z własnym "ja" i nie widzę powodu, żeby się z nich naśmiewać.

Co do marszu niepodległości, to nie oszukujmy się, pojawi się tam na pewno sporo faszystów, a sam marsz reprezentuje raczej skrajna prawica, a skrajne poglądy to najgorsze, co może być.
  • Odpowiedz
@ShutUpGreg: "szczucie, skomlenie, totalna targowica, totalna opozycja, manipulacja, naklanianie do samobojstwa, Uklad, cos naprawde groznego" itd. Miej swiadomosc, ze powodem, dla ktorego jest wzglednie malo odpowiedzi na Twoje jak i OPa wywody jest fakt, ze ludziom szkoda czasu na podwazanie bredni i dyskusje z nawiedzonymi, ktorym jakies dziwne ideologie przyslonily zdolnosc logicznego myslenia.
Ja tez juz nie odpowiem wiecej. Stek bzdur.
  • Odpowiedz
@ultimatebadass: O właśnie o tym mówię, jaka grupa zagarnia sobie symbole o już nie można ich używać bo zaraz, będzie, że lewak albo inny c--j xD

Nie moja wina, że nie ogarniasz co znaczy mój awatar albo idiotów wykrywania skutecznie
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Ja tam gardzę ludźmi obu tych śmiesznych obozów którzy z tego święta robią polityczną wojenkę. Lewacy stoją i pokrzyczą paranoicznie upatrując faszyzmu, a banda przystojnych kiboli o jedynych słusznych poglądach zdewastuje dla dobra ojczyzny parę ulic, drąc mordy o policyjnej prowokacji. Pomyślcie sobie co poczują kombatanci, rodziny z dziećmi i ci, którzy jeszcze nie stracili wiary w ten naród, gdy będą w ciszy przemykać na ulicy niosąc flagę na
  • Odpowiedz
@Yolocaust: „Przyszło nam żyć w trudnych czasach”

Co k---a XDDDDDD Mamy okres najlepszego rozwoju gospodarczego kraju w całej historii, a jak komuś sie nie podoba to może tego samego dnia s--------c na Zachód i jeszcze ktoś mówi, ze to trudne czasy xDD Nasi starzy żyli w PRLu i dzikich latach 90tych i przeżyli, dziadków wyrzynali w czasie wojny, a tym źle xDDD
  • Odpowiedz
@CommodoreCunt: a o co chodzi? Nigdy nie było takiej wolności myśli słowa jak teraz. Nawet w gloryfikowanej II RP za nieprawidłowe myślenie mogli cię z-----c albo lądowałes w więzieniu. O PRL czy zaborach juz nawet nie wspominam.
  • Odpowiedz
@BusinessMoose:

Co do marszu niepodległości, to nie oszukujmy się, pojawi się tam na pewno sporo faszystów, a sam marsz reprezentuje raczej skrajna prawica, a skrajne poglądy to najgorsze, co może być.


Wiesz, a może sporo osób daje wyraz swojemu "JA" poprzez pochód w takich marszach i nie są faszystami, tylko celebrują święto narodowe? Ale ty ich nazwiesz
  • Odpowiedz
@Dziadekmietek: Czy ja coś pisałem o wolności słowa? Nie żyjemy w Ameryce, by każdy sobie mógł mówić co mu się żywnie podoba, a lewicowe organizacje co najwyżej mogłyby piać o "hate speech" - a teraz cofnijmy się do obrazka z samego początku posta. Ów indywidua będą blokować MN, bo "f-----m nie przejdzie" - oczywiście propagowanie swastyki jest u nas nielegalne. Gdybyś jednak przeczytał, trochę uważniej to co było już tutaj
  • Odpowiedz