Wpis z mikrobloga

Dlaczego używasz totalitarnej retoryki?


@zaltar: Tak a propos totalitaryzmu.

Kiedyś na marszu Tusk kazał przebierać się policjantom i pałować ludzi, na końcu kazał im podpalić ambasadę Rosji.
Niedawno dziś już (na szczęście) totalna opozycja nakłoniła kogoś do samobójstwa.

Czy myślisz że w obliczu szczucia, skomlenia, ujadania i kłamstw Totalnej Targowicy nie dojdzie do tragedii 11 listopada? Ja obstawiam że przygotowali Polsce coś naprawdę groźnego.

Jaka jest więc granica w alarmowaniu świata
Idea MN może im się nie podobać


@zaltar: I ja nie mam nic przeciwko temu, jednak pisanie takich rzeczy, że będą zatrzymywać faszyzm jest nie na miejscu. Spójrz na to co się dzieje w USA, np na takich uniwersytetach osoby o prawicowych poglądach są wyrzucane, bo nie zgadzają się z tym co próbuje im się wmówić.

Patriota = faszysta
Nie chcesz terrorystów = rasista
Nie podoba ci się adopcja dzieci przez
@zaltar: teraz tak na poważnie: patrząc na tych marszujących, gdzie napewno będzie jak zawsze obecne środowisko ultraprawicowe i patrząc na tych z drugiego bieguna co to teraz będą ich drażnić, to nic dobrego z tego nie wyniknie. To tak jak pozwolić zorganizować marsz nacjonalistom gdzie będzie miał kontakt z paradą gejów i odwrotnie. Z tym że homoseksualiści nie są tak drażliwi a ci są. To czysta prowokacja będzie. I może się