Wpis z mikrobloga

@Yolocaust: Po pierwsze pisz, że był edit (będzie nam łatwiej)

Jednak przez takich s---------w jak ci na obrazku wszystko idzie w kierunku ograniczenia wolności.

Dlaczego Twoim zdaniem? Jestem ciekaw.
  • Odpowiedz
Dlaczego Twoim zdaniem? Jestem ciekaw.


@zaltar: Chociażby poprawność polityczna czy nazywanie wszystkich, którzy się nie zgadzają z ich chorą ideologią "faszystami"
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Pełna zgoda, bo o ile sama idea MN może im się nie podobać, to uczestnicy faszystami (w większości) nie są.
EDIT: Idea MN może im się nie podobać nawet z przekory, bo wolność słowa jak sam słusznie zauważyłeś.
  • Odpowiedz
@Yolocaust: Poprawność polityczna, podobnie jak pojęcie wolności słowa zostało zdezawuowane przez krzykliwe grupki, pierwotnie ta idea ma na celu: kimkolwiek jesteś oceniamy tylko to co powiedziałeś a nie to kim jesteś.
  • Odpowiedz
Dlaczego używasz totalitarnej retoryki?


@zaltar: Tak a propos totalitaryzmu.

Kiedyś na marszu Tusk kazał przebierać się policjantom i pałować ludzi, na końcu kazał im podpalić ambasadę Rosji.
Niedawno dziś już (na szczęście) totalna opozycja nakłoniła kogoś
  • Odpowiedz
Idea MN może im się nie podobać


@zaltar: I ja nie mam nic przeciwko temu, jednak pisanie takich rzeczy, że będą zatrzymywać f-----m jest nie na miejscu. Spójrz na to co się dzieje w USA, np na takich uniwersytetach osoby o prawicowych poglądach są wyrzucane, bo nie zgadzają się z tym co próbuje im się wmówić.

Patriota = faszysta
Nie chcesz terrorystów
  • Odpowiedz
@zaltar: teraz tak na poważnie: patrząc na tych marszujących, gdzie napewno będzie jak zawsze obecne środowisko ultraprawicowe i patrząc na tych z drugiego bieguna co to teraz będą ich drażnić, to nic dobrego z tego nie wyniknie. To tak jak pozwolić zorganizować marsz nacjonalistom gdzie będzie miał kontakt z paradą gejów i odwrotnie. Z tym że homoseksualiści nie są tak drażliwi a ci są. To czysta prowokacja będzie. I może
  • Odpowiedz
  • 16
@ShutUpGreg > Kiedyś na marszu Tusk kazał przebierać się policjantom i pałować ludzi, na końcu kazał im podpalić ambasadę Rosji. Niedawno dziś już (na szczęście) totalna opozycja nakłoniła kogoś do samobójstwa.

W. T. F.??
  • Odpowiedz