Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję się beznadziejnie. Pisałam z kolesiem, który zaproponował układ fwb. Napisałam, że zobaczymy jak będziemy się dogadywać na pierwszym spotkaniu, do którego doszło w środę . Było zajebiście, śmiechy, rozmowa się ciągnęła, trochę wypiliśmy. Dało się wyczuć chemię. Odprowadził kulturalnie do domu, całowaliśmy się, po czym poszliśmy do mnie. Doszło do słynnych #seksy . Zbytnio nie dało rady się wykazać, bo następowało natychmiastowe rozentuzjazmowanie. Mówił, że miał długą przerwę i chciałby mnie zadowolić, ale nie jest w stanie. Powiedziałam, że w porządku i rozumiem. Poszło na szybko, pożegnaliśmy się i tyle. Następnego dnia usunął mnie z pary.
Nie wiem jak mam to odbierać, czuję się jak szmata.
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 195
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie, jak w ogóle chcę takie omijać z daleka. Najlepiej jakby nosiły jakiś rozpoznawalny znaczek.

@KawaJimmiego: Zawsze mnie ciekawi tok rozumowania takich osobników, którzy sprowadzają drugiego człowieka do roli zużywającego się przedmiotu. S--s to nie wszystko, nie jest nawet w połowie tak ważny jak sobie fantazjują stulejki. Nie określa niczyjej wartości jako człowieka/partnera. Dlaczego więc chciałbyś takie kobiety piętnować i na czym polega problem?

A czego się spodziewałaś?

Przecież napisała,
  • Odpowiedz
mnie zastanawiało jak można się tak kompletnie nie szanować żeby iść z jakimś przypadkowym facetem do łóżka? to już bym wolał się na roksie ogłosić, kasę bym wziął przynajmniej
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to był egzamin którego nie zdałaś. Wartościowy facet nie chce układać sobie życia na poważnie z kimś kto daje na pierwszym spotkaniu w myśl zasady "Mi chce dać więc daje każdemu" Naucz się trzymać nogi razem przed dopiero co poznanymi osobami to może będą z ciebie ludzie.
  • Odpowiedz
@Dowisetrepla: e takie tam gadanie.
W zwiazek jak najbardziej kolego szanowny warto wchodzic.
Tylko trzeba przy tym pomyslec i nie szukac zwiazku tylko po to, zeby nie byc samemu, lecz angazowac sie w powazniejsza relacje z osoba wartosciowa, ktora sie lepiej pozna.
Zwiazek oparty na uczuciu, wzajemnym szacunku, wsparciu i dbaniu o siebie moze byc czyms wspanialym i pieknym.

Pytanie brzmi tylko, czy osoby, ktore stawiaja na luzne relacje seksualne
  • Odpowiedz
Pytanie brzmi tylko, czy osoby, ktore stawiaja na luzne relacje seksualne i szukaja ich na tinderze nadaja sie do stworzenia takego zwiazku i czy tego w ogole chca...


@agaja: Raczej nie. Ja bynajmniej z taką osobą nie chciałbym tworzyć związku. Badania też pokazują, że takie osoby najczęściej nie potrafią stworzyć trwałego, szczęśliwego związku.
  • Odpowiedz
@hangover: najłatwiej napisać o pozytywnym myśleniu, dodać jakieś coachowskie bzdety i już
niestety, ale obcuję z kobietami i widzę co się dzieje
z jednymi chłopcami się rucha - z drugimi chodzi, i to nie tylko na tinderze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: właśnie jestem jedną z ostatnich osób, które można nazwać mizoandryczką, mam aż za dużo kumpli :D co nie zmienia faktu, że jesteście z-----i jak nieszczęście jako rasa ( ͡ ͜ʖ ͡)
ale nudno by było bez facetów mimo wszystko, to trzeba przyznaćXD
  • Odpowiedz
@Pawlikowski-33: Ale wymyślanie. Sama spotkałam się z gościem z badoo, było spoko na pierwszym spotkaniu i nic nie wskazywało na jego ''niecne plany''. Myślałam, że znajomość rozkręci się dalej, ale on potem zaproponował mi s--s. Mimo, że mi się podobał to i tak odmówiłam, bo nie jestem taka.


Czy ty chwilę wcześniej nie pisałaś że jesteś z jednym typem od 15 roku życia? xD
  • Odpowiedz
Dla wszystkich, ktorzy traktuja OPa jak kobiete lekkich obyczajow - FWB, czyli Friends with Benefits to wlasnie znajomosc by sie zabawic w lozku. To tak jakbyscie poszli do kina na film i wkurzali sie, ze puscili wam film. No kufa! Troche godnosci.
  • Odpowiedz
PrzystojnyŁobuz: > Dla wszystkich, ktorzy traktuja OPa jak kobiete lekkich obyczajow - FWB, czyli Friends with Benefits to wlasnie znajomosc by sie zabawic w lozku. To tak jakbyscie poszli do kina na film i wkurzali sie, ze puscili wam film. No kufa! Troche godnosci.

@stormkiss: według konserwatywnych zawsze będzie szmatą. ale tak pomijając jest głupia, po prostu. no jak mozna narzekac ze ktos chciał seksu, s--s był. no nie,
  • Odpowiedz