Wpis z mikrobloga

ja p------e, to jest totalny odlot. sucker punch robi gre o ninja, dokladnie tego mi brakowalo. mam nadzieje, ze from software pracuje nad wskrzeszeniem marki tenchu tymczasem tutaj jest pewniak. nie wiem jakie dokladnie beda proporcje gameplayu pod wzgledem akcji a skradania sie ale byla by b---a jakby gra bardziej stawiala na cicha infiltracje i dyskretne egzekucje. nie moge sie doczekac skradania sie po dachach i czychania przy winklu w tej przekozackiej atmosferze feudalnej japonii. lokacje wygladaja idealnie, caly ten trailer mistrzowsko buduje klimat. jedynym godnym nastepca tenchu bylo shinobido na ps2, najwyzszy czas na nowa gre ninja wysokiej jakosci. a jak from software ujawni sie z nowym tenchu to bedzie w ogole renesans gier ninja.

#ps4 #gry #tenchu #shinobido #japonia
Vigorowicz - ja p------e, to jest totalny odlot. sucker punch robi gre o ninja, dokla...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dindu_Nuffin: Nioh pomimo JPN set upu ma dosc ciezki, mroczny, soulsowy klimat, do tego dochodza demony, magia, ktore odrywaja to od rzeczywistosci. Trailer Ghost of Tsushima sprawia wrazenie jakby mial byc obsadzony w bardziej realistycznym swiecie JPN i czegos takiego na rynku brakuje.
  • Odpowiedz
@Dindu_Nuffin: gralem w otwarte bety nioha, gierka solidna ale na razie nie mam ochoty na wiecej. ghost of tsushima jaram sie bo przywodzi mi na mysl moja ulubiona ninja skradanke, jaka jest tenchu. ze skradanek najlepsze co ostatnio gralem to obie czesci styxa. mgs5 z plusa tez byl w pyte ale to byl klimat militarny.

@prodigi: jak znam sucker punch to jeszcze moga dorzucic jakies magiczne motywy ale
  • Odpowiedz