Wpis z mikrobloga

Właśnie przebudziłem się ze snu z udziałem mojej byłej dziewczyny sprzed 5 lat, a z którą nie mam kontaktu od 3 lat.

Ogólnie sen polegał na tym, że spotkaliśmy się w pubie i rozmawialiśmy, jeździliśmy gdzieś samochodem, spacerowaliśmy. Ogólnie czułem się euforycznie szczęśliwy w tym śnie z faktu, że ją znowu widzę i że jest obok. Na koniec zasnęliśmy mocno przytuleni do siebie. Wtedy też właśnie przebudziłem się przytulony do mojej aktualnej dziewczyny...( _)

Trochę przypał. Nie wiem, co mam o tym myśleć i nie mogę teraz zasnąć przez gonitwę myśli.

#zwiazki #sny #feels #logikaniebieskichpaskow #przypau
  • 17
@Gamling ja tam twierdzę, że w snach mózg pozwala sobie robić rzeczy, których normalnie byśmy nigdy nie zrobili, ale o których myśleliśmy. To jest taki swoisty test naszego zachowania.
@Mack_Lanegan: Sny są #!$%@? jak wspomnieli mircy wyżej i dodam że #!$%@? oznaczają i nie mają żadnego związku z Twoimi rzeczywistymi myślami, wartościami. Jeśli jesteś pewny że w dupie masz była i wiesz kogo naprawdę kochasz i chcesz spędzić życie, to tego się trzymaj. A jak chcesz kontrolować sny, to naucz się świadomego snu. XD