Wpis z mikrobloga

Japierodole dzisiaj w parku zaczął mnie strasznie brzuch boleć i niestety wszedłem w krzaki i wysralem sie płynnie a wiecie co jadłem 5 godzin wczesniej? Grandera z #kfc btw dobrze że nie zesrałem sie w autobusie bo gowno by nogawką polecialo xD #takaprawda
  • 17
  • Odpowiedz
@Mershi: Nie żebym chciała bronić KFC, bo miewałam podobne doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale po 5 godzinach? Mi jak coś zaszkodzi to wylatuje ze mnie w przeciągu max pół godziny. Na pewno czegoś jeszcze nie jadłeś w tym czasie?
  • Odpowiedz
@Mershi: 5 godzin? Masz jakieś #!$%@? jelita, ja jak ostatnio kfc zjadłem to z galerii nie zdążyłem wyjść I sralem w damskim bo w męskim były kabiny zajęte
  • Odpowiedz
@Jergen: Właśnie, co ciekawe, u mnie to z reguły bardzo wolno idzie. Piwa nie dam rady jednego wieczoru wypić więcej niż 2, bo mi się więcej po prostu nie mieści w żołądku, a dalej z jakiegoś powodu płynąć nie chce. Z jedzeniem podobnie - np. na weselach jak wjeżdżają dania po północy, to ja już nie jestem w stanie wepchnąć w siebie więcej niż kilka kęsów, nawet jak wcześniej starałam się
  • Odpowiedz