Wpis z mikrobloga

Czy ci polscy celebryci mają coś innego w głowie oprócz seksu, homoseksualizmu i urojeń o braku wolności?

Codziennie rano czytam wiadomości i codziennie te same twarze promują jakieś głupkowate akcje. Dziś na przykład, dowiaduję się, że modelka Anja Rubik chce e d u k o w a ć seksualnie społeczeństwo.

Poważnie? Kobieta pracująca w najbardziej obrzydliwym i szatańskim biznesie chce edukować młodych ludzi?

Kto tych ludzi w ogóle dopuszcza do głosu? I co gorsza - kto chce tych ludzi słuchać?

Naprawdę Maciej Stuhr jest takim ekspertem od ludzkiego ciała, biologii i moralności?

Ratujmy się przed tą wszechobecną, bezmyślną propagandą rozwiązłości i braku odpowiedzialności serwowaną nam i dzieciom codziennie przez media. To nie ma nic wspólnego z edukacją, to jest obrzydliwe seksualizowanie każdego aspektu życia.

#4konserwy #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski #neuropa #media #bekazlewactwa
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@caps-_-lock: swiat moedy to biznes opanowany przez lewicowe lobby? Nic ci nie pomylilo przypadkiem? Przeciez glowne zarzuty o ten "swiat" ida ze stront (w wiekszosci stuknietych) feministek, że jest szowinistyczny, kapitalistyczny i sprowadza kobiete do roli przedmiotu.
  • Odpowiedz
@alejandra15: A dlaczego miałaby tego nie robić ?

Polska to pod względem edukacji seksualnej trzeci świat, istotna część społeczeństwa wierzy w kalendarzyki i inne bzdety, kościół wmawia im że antykoncepcja prowadzi do aborcji a w szkołach w ogóle nie jest poruszany temat seksualności więc co w tym złego że znana osoba chce przyczynić się do budowania postępu w tym zakresie ?
  • Odpowiedz
@alejandra15: generalnie rodzice powinni próbować na poważnie gadać z dziećmi o seksie i taka kampania na tym powinna się skupiać.
Bo moi ze mną nie gadali a tego potrzebowałem i pewnie nie tylko ja.
Wiadomo że jest to trudne ale też nie powinien to być temat tabu.
  • Odpowiedz
@alejandra15: boże to znowu Ty. Ale ok postaram się sensownie odnieść do tego co napisałaś:
1. Skąd wiesz, ze będzie to promować rozwiązłość? Dzisiaj dopiero rozpoczeła się kampania. Chyba, ze dla Ciebie każda rozmowa o seksie, antykoncepcji to promowanie rozwiązłości?
2. Dlaczego to oni mają edukować seksualnie nastolatki? Odpowiedź jest bardzo prosta. Bo przeciętna nastolatka bardziej przejmie się opinią znanej modelki/aktora/piosenkarki niż jakiegoś 60 letniego profesora.
3. Ja rozumiem, że Twój światopogląd może wykluczać s--s bez miłości, s--s bez ślubu itd. Szanuję to ale to jest Twój światopogląd i nie każdy musi go podzielać. Dlaczego tak usilnie odmawiasz innym prowadzenia życia takie jakie oni uważają za słuszne, wpychając im swój model.
Świat się zmienia, ja pewnych rzeczy dowiadywałam się z Bravo Girl. Teraz nastolatki mają praktycznie nieograniczony dostęp do wiedzy i moim zdaniem to jest dobre. Serio sądzisz, że kiedyś kiedy się o tym nie mówiło to nikt nie uprawiał seksu przed ślubem? Oczywiście, że uprawiali.
Gdybym miała dziecko w wieku 16-17 to chciałabym, żeby było uświadomione i wiedziało jak się zabezpieczyć a gdyby jednak się nie zabezpieczyło to, że nie jest to koniec świata i istnieją
  • Odpowiedz
Poważnie? Kobieta pracująca w najbardziej obrzydliwym i szatańskim biznesie chce edukować młodych ludzi?


@alejandra15 przecież ona nie ma nic wspólnego z kościołem, więc o co ci chodzi?

Kto tych ludzi w ogóle dopuszcza do głosu? I co gorsza - kto chce tych ludzi słuchać?
  • Odpowiedz
@akhdir popatrz biorąc pod uwagę ile jest niechcianych ciąż, chorób wenerycznych i osób mających problemy z osiągnięciem satysfakcji seksualnej, lub z zaspokojeniem partnera, to edukacja jak najbardziej jest potrzebna.
  • Odpowiedz
Nie zmieniam tematu, molestowanie i wykorzystywanie seksualne jest powszechne w niektórych branżach,


@caps-_-lock skoro jest powszechne, to na pewno jesteś w stanie przytoczyć całą masę artykułów prasowych, wywiadów i wyroków sądowych, prawda?
  • Odpowiedz
@alejandra15: To tylko próba zaznaczenia swojej obecności w mediach. W Stanach masz to samo, co chwila jakiś "celebryta" próbuję się na tym wybić wykrzykując "FUCK TRUMP". Co po niektórzy, próbują udawać moralne autorytety (tak, ludzie pracujący latami z takimi Polańskimi i Weinsteinami) - ale i tak koniec końców, poza poklaskiem w CNN, a u nas w TVN, nic z tego nie wyniknie.
  • Odpowiedz
@kolargolo a kościół wcale nie ma na celu manipulowania jednostką i stworzenia posłusznej owieczki, która będzie grzecznie płacić daninę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Represjonowanie seksualności to też jeden z elementów ułatwiających kontrolę i dlatego prawie każda religia ma to w programie.
  • Odpowiedz
Kobieta pracująca w najbardziej obrzydliwym i szatańskim biznesie chce edukować młodych ludzi?


najbardziej obrzydliwym i szatańskim biznesie

@alejandra15: w sensie co, handluje narkotykami, nielegalna bronia, ludzmi?
  • Odpowiedz
@alejandra15: dokladnie, jak mialem te 13-14 lat to mnie to bawilo i zenowalo ze ktos starszy o tym opowiada, takie tematy powinny zostac w gronie kumpli a nie podczas obiadu w restauracji chwalic sie na caly glos ze jaka to zrobilem swietna minetke wczoraj...
Moze jeszcze edukacja wyprozniania sie, czemu robienie kupy ma byc tematem tabu?
  • Odpowiedz