Wpis z mikrobloga

Jeśli katolicy piszą sobie na drzwiach K+M+B i rok, a potem ten napis jest nieedytowany przez cały rok, to ja mogę na swoich drzwiach narysować pentagram i go tak zostawić na zawsze? Bo ponoć jest wolność wyznania, ale wolę się was zapytać żeby potem nie mieć problemów.
#religia #wolnoscwyznania #prawo
  • 39
  • Odpowiedz
@Myrcopeles: najśmieszniejsze jest to, że ci "katolicy" w ogóle nie wiedzą, że ten napis nie jest skrótem z imion trzech mędrców tylko prawidłowo powinien mieć formę C+M+B
  • Odpowiedz
@goferek: katolicy piszą przez K i jest to poprawne tak jak C, aczkolwiek stare powiedzenie mowi : mieszkasz w Polsce to piszesz po Polsku. Co innego jakby napisali C+M+B=2017 jak sądziedzi z mojego bloku. #!$%@? #!$%@? "równa się" xd.
  • Odpowiedz
@Myrcopeles: wręcz powinieneś coś takiego zrobić żeby każdy wiedział z kim ma do czynienia.
Ja serio chciałbym wiedzieć wprowadzając się do nowego miejsca kto jest #!$%@? i kogo trzeba unikać a takie mazanie #!$%@?ów czy pentagramów na WŁASNYCH drzwiach przecież jest jak podpis. Przez takich jak ty nie przyznaje się do ateizmu bo mi wstyd. Neuropa bawi i uczy.
  • Odpowiedz