Wpis z mikrobloga

@Naxster: właśnie nie wierzyłam dzisiaj że to weszło w gorące z takim durnym komentarzem, ale widzę że już op chyba usunął, albo moderator
serio chyba nie ma ostatnio dnia żeby nie było postu szkalującego kobiety ogólnie/mężczyzn którzy ubierają się jak chcą/ogólnie ludzi którzy noszą i wyglądają tak jak im się podoba z wyzywaniem od "bezmózgów" i "patologii" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@libmor: mnie rozwaliło ze w goracych znowu jest dyskusja "hurr rurzowe majo super izi zycie". Oczywiście argumenty, czy ich brak, dokladne te same co zawsze. Ja rozumiem brandzlowac sie z kolegami i przesuwać wine na cały świat... ale nie znudziło im się? Prowadzić identyczna rozmowę znowu
@Naxster: nie wiem skąd wypłynęła w ogóle ta cała ideologia że "jakaś płeć jest taka/ma tak" zamiast prawdziwego, logicznego i ROZSĄDNEGO myślenia (naprawdę, wystarczy o tym pomyśleć 2 sekundy, a nie tylko zrzucać swoją frustrację na co się da) "ktoś z danymi cechami jest taki/ma tak"
a to że co drugi dzień jest identyczny post o identycznym temacie i kontrargumenty są po prostu ignorowane - to już się powoli zaczynam przyzwyczajać