Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: Jadlo sie, ale to bylo poprostu inne danie xD to jest bardzo dobre i fakt biedne ale to nie oznacza ze #!$%@?. Smakuje mi bardziej niz wiele rzeczy ktore jest o wiele drozsze. Taka mortadela plus smazone ziemiaki i piekna wyzerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
za dzieciaka wszystko smakowalo lepiej. kogel mogel, kakaoko, mortadela, chleb z jajkiem na patelni, oranzada na miejscu w sklepiku, o mcdonaldzie nie wspominajac, bo to to sie jadlo raz na rok, na specjalne okazje. xD.pewnie sentyment jest tak motzny ze zaburza percepcje. tudziez pierwsze wrazenie jest najlepsze, i teraz po hektolitrach/tonach picia i zarcia po prostu spowszednialo, tym bardziej, ze mamy pod dosatkiem wszystkiego. jak to mowia rodzice, za duzo w dupie.
@phoos: o kurde, to faktycznie musieliście być biedni, skoro maggi zastępowała Wam bulion huehuehue ( )
Ale luz, jak byłam mała to mój rosół czasem był brązowy od tego gówna, bo mi tak smakowało - albo tylko tak mi się wydawało i szłam w ślady siostry, która tak robiła? Ostatnio z niebieskim rozmawialiśmy o makaronie z twarogiem - dla mnie oczywistym było, że do twarogu daje
(,) To musi być częścią większej pato-całości. To chyba nie jest tak, ze ktoś nie umie gotować i dlatego podaje dzieciom taki syf. To trzeba nie mieć rozumu i sumienia. Cytując Gesslerową: "wy tutaj trujecie ludzi"


@wasiuu: Odkrywasz, że ludzie się źle i bardzo źle odżywiają? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież to najbardziej tolerowana społecznie patologia na Ziemi. Najlepiej po prostu ten fakt