Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Oskarek89: Oskarek powiem Ci że jadło się co było. Żaden wstyd. Nigdy nie chodziliśmy głodni, brudni czy niewyprasowani do szkoły. Skromnie ale godnie. Jestem mega wdzięczny rodzicom. Oddam im wszystko 10x na starość
  • Odpowiedz
@Oskarek89: my jakoś specjalnie ubodzy nie byliśmy, choć żyliśmy skromnie i bywały gorsze momenty, ale też kiedyś się tak po prostu jadło. Mortadeli nie jadaliśmy, za to były parówki panierowane np ( ͡ ͜ʖ ͡)
Choć większym bieda żarciem jest makaron z cukrem i kakao, nie wiem czy jest coś tańszego ( )

Oddam im wszystko 10x na starość


@borrow:
  • Odpowiedz
też to jadłem i było zajebiste takie maczane w ketchupie i musztardzie i chlebek na zagrychę aż zacząłem czytać składy i #!$%@? wszystko strzelił (°°
  • Odpowiedz
@Oskarek89: taka mortadela w bułce to był rarytas. Schabowy/drobiowy były raz w tygodniu max i zazwyczaj tylko w weekend. Mame nas zawsze zapychała pierogami. Lepiła tego po 100-200 za jednym razem xD i później jedliśmy cały tydzień
  • Odpowiedz
@Oskarek89: pamiętam jak byliście tak biedni że jak raz byliście na zakupach w makro ty poszedłeś do maka i zapytałeś co można kupić za 50 groszy i jedyną rzeczą był keczup, kupiłeś i jadłeś go wracając do domu.
Śmieszy mnie jak ktoś nazywa cie bananem i że miałeś bogatych rodziców, że jestem typem zawód syn.
  • Odpowiedz