Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde, Mirki, mam spory, wstydliwy problem.. Chodzi o przedwczesny wytrysk..

Aktualnie jestem lvl 23, mam super dziewczynę (moja 2ga partnerka seksualna), kochamy się, jest świetnie. No oprócz seksów.. Mam cholerny problem, bo czasem potrafię strzelić nawet zanim beniz into vagina, przy samej próbie aplikacji.. Przy lodziku jest ciut lepiej, parę minut mogę wytrzymać..
Z pierwszą partnerką też miałem taki problem, ale było jednak odrobinę lepiej, mogłem prowadzić stosunek przez kilka minut, starałem się po prostu myśleć o czymś kompletnie innym, ale było łatwiej, bo była kłodą, w dodatku nie pociągała mnie tak, jak moja obecna.
Sam już nie wiem, czy problem ma podłoże psychiczne czy fizyczne. Niby dziewczyna daje zrozumienie i stara się wspierać mnie, pocieszać, mówi, że będzie lepiej z czasem, no ale głupio mi strasznie, że mogą ją zadowolić jedynie ustami..
Chcę z tym pójść do lekarza seksuologa, w związku z tym mam pytanie, czy ktoś z czytających miał/ma taki problem i wyleczył/leczy się? Da się to w ogóle wyleczyć/zmniejszyć problem?
#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 15
  • Odpowiedz
OP: @dynamitri: Robimy to bez gumki, takie żele nie wpłyną też na zmniejszenie doznań u dziewczyny? Bo pewnie działają na zasadzie zmniejszenia wrażliwości..
@Kamyki_w_bucie: link?
@crixos: próbowałem, czasem pomaga minimalnie, ale nie zawsze jest sposobność na szybkie obalenie komuny
@Kotel_: zainteresowałeś mnie, czytam, że to faktycznie pomaga, np Dapoksetyna, ale to pewnie jest na receptę?

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania na receptę, dosyć skuteczne. Ja biorę SSRI na depresję, ale skutek uboczny jest taki, że czasem partnerka ma już dość :D
Zaczyna działać po 2 tygodniach mniej więcej, chyba najskuteczniejsza metoda jak nic innego nie pomaga
  • Odpowiedz
: Robimy to bez gumki, takie żele nie wpłyną też na zmniejszenie doznań u dziewczyny? Bo pewnie działają na zasadzie zmniejszenia wrażliwości


@AnonimoweMirkoWyznania: o jakiej przyjemności u dziewczyny piszesz? Przecież masz przedwczesny wytrysk. Zapomniałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz