Wpis z mikrobloga

@cylo24: Twój program zachowuje się tak:
1. Tworzysz zmienne
2. Tworzysz zmienne, które przechowują wynik z działań i jednocześnie wykonujesz działania
3. Wczytujesz wartości zmiennych

Wykonujesz operacje zanim wczytasz dane, na których mógłbyś przeprowadzić operację. A twój program prawdopodobnie wywala się na tym, że wczytał sobie do b domyślnie zero(ale w ogólności mogłaby być dowolna wartość), a potem od razu dzielisz przez b.
@cylo24: Ogólnie nie powinieneś robićoperacji, których nie potrzebujesz. Wrzuć działania do odpowiednich casów. Czyli jeśli użytkownik wybierze jakiśtyp to dopiero to zrób. Twoim problemem jest to że najpierw obliczasz iloraz z liczby przez 0 a dopiero później chcesz wyświetlać tekst. Według logiki powinieneś najpierw sprawdzić czy b nie jest 0, jeśli ten warunek przejdzie to dopiero podziel, a jeśli warunek nie będzie prawdą to wyświetl tekst. Jak coś pisz priv :)
@PrawaNogaBoga: masz racje nie potrzebne są mi zmienne suma/różnica skoro mogę w printf wyświetlic wynik dzielenia mnożenia wpisując po ,a/b :) teraz działa superowo if spełniaja swoją funkcje i nic się nie #!$%@?. DZIEKI MIRKU ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ps to mój 2 dzień z programowaniem więc muszę jeszcze troszkę ogarnąć :D