Wpis z mikrobloga

@Kielek96: to, że na koniec roku wyjdzie duży deficyt było oczywiste, powinna być wzmianka w konstytucji, że jeśli rząd zadłuża obywateli to każdy poseł ma obcinane ręce. Ale błagam, idiota który pisał ten artykuł i chciał być na maksa antypis niech rozpędzi się i #!$%@? z całą prędkością w ścianę, żeby już nigdy nie napisał takiej głupoty jak BUDOWA ARMII MACIEREWICZA. #!$%@? ludzie, wiadomo, że Antek to debil, nie jeden taki
@Kielek96 Nie wiesz chyba co się w prawie gospodarczym i co gorsza instytucjach dzieje skoro tak piszesz. Dramat i końca nie widać a jakoś nie wierzę że w końcu dożyjemy czasów gdy nastąpi ktoś kto w końcu będzie deregulować i zmniejszać obciążenia.
@Lord6Infamous:

szkodzi bo to socjalisci, na nich zmniejszanie podatkow działa jak woda swięcona

@le_waq:

Lepiej przedsiębiorców drenować podatkami


zgadnijcie Ptysie, kto po raz ostatni w naszym kraju obniżał podatki... ni ch*ja nie pasuje pod tezę, co?

Jaką ja mam bekę z ludzi, którzy jarają się, że PO to tacy gospodarczy liberałowie, a PiS socjaliści... w tej dziedzinie to akurat totalnie jeden ch*j.