Wpis z mikrobloga

Alternatywna forma priority line - Shipping Method:
ESEXPSE zmieniła numer na SU1507541423xxxx (4 ostatnie to cyfry). Czy ktoś kojarzy tą formę wysyłki? W mailu dają 5-7 dni na dostarczenie i że jest nierejestrowana.
Wołam @Andczej i @n_____s bo się znają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę że @markomar zgłosił taką samą formę wysyłki.
#gearbest
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JanuszowyAndrzej: dostałem tracking nowy, co ciekawe nie na support, nie na stronie ale w liście zamówień od ich bota na Messenger fb :) status mówi ze 20 października (gdy napisali ze resend już poleciał) została wygenerowana etykieta przewozowa i spedytor czeka na dostarczenie paczki :)
  • Odpowiedz
Info poza ticketem na supporcie są mocno podejrzane. Slaby dowód przy sporze na paypal. Dlatego otwieraj nowy ticket i karz im tam wpisać dane przewoźnika i numer śledzenia, mnie tak właśnie chcą zrobić.
  • Odpowiedz
@JanuszowyAndrzej: mnie tez, nowy ticket i podesłali nowy tracking - pisząc ze przesyłka została nadana 22.10 - a na trackingu ze 20.10... oczywiście na trackingu tylko informacja o wygenerowaniu etykiety, i ze przesyłka jeszcze nie dostarczona do spedytora także #gearbest kłamie po raz kolejny. @GearBest_Polska: powiecie coś na ten temat? Możemy podać numery zamówień oczywiście jak odblokujecie komentarze od coraz bardziej oszuk....zawiedzionych klientów
  • Odpowiedz
@JanuszowyAndrzej: i właśnie #gearbest po raz kolejny oszukuje z ponowna wysyłka. Obiecali dostawę ponowna w 5-7 dni roboczych przez esexpse, teraz odpisali „Please kindly wait for 5-7 business days as we need time to confirm the issue wuth the shipping company.
We will check with the shipping company and get the feedback back from them.”
  • Odpowiedz
Mam ciekawy przypadek. Złożyłem zamówienia 16, 20 i 24 września. Paczki z 20 i 24 dotarły do mnie. Więc złożyłem reklamację na tę z 16 września. Reklamacja została uznana - otrzymałem RMA. Po kilku dniach GB wysłało ponownie przedmiot firmą za pośrednictwem SEUR. Otrzymałem numer trackingu, który był niewidoczny w ich systemie. Napisałem ponownie w sprawie wysyłki więc dostałem nowy tracking z SUXXX. I faktycznie wysyłka była zarejestrowana, kraj oraz miejscowość dostarczenia
  • Odpowiedz