Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

349

Procesy niszczenia systemu szkolenia polskich elit od 1948 roku

Wykład doc. Józefa Kosseckiego w ramach Akademii Technologii Informacyjnych na temat: "Procesy niszczenia systemu szkolenia polskich elit od 1948 roku, ze szczególnym uwzględnieniem prawa -- zwłaszcza teorii dowodów sądowych i procedury karnej. Eliminacja najbardziej diagnostycznych elementów nauki

Martwiak
Martwiak
z
youtube.com
dodany: 24.04.2026, 15:21:11
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    scam
  • #
    polska
  • #
    nauka
  • #
    prawo
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Kossecki. Cybernetyka. Ty! – Dominik Dudek NAI
Martwiak
z youtu.be
  • 1

Komentarze (19)

najlepsze

qeti
qeti
25.04.2026, 14:45:11 via Wykop
  • 14
Kossecki to jest dopiero elita, Zjednoczenie Grunwald, Stanisław Tymiński i onucowanie xd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Martwiak
Martwiak
Autor
25.04.2026, 16:31:49 via Wykop
  • -2
@qeti: https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=J%C3%B3zef_Kossecki&oldid=11623066
Martwiak - @qeti: https://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=J%C3%B3zef_Kossecki&oldi...
  • Odpowiedz
jas0n-statham
jas0n-statham
25.04.2026, 18:43:09 via Wykop
  • -1
@qeti: jeśli ma coś ciekawego do powiedzenia to warto wysłuchać
  • Odpowiedz
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
25.04.2026, 17:28:48 via Wykop
  • 1
doc. to skrót od docenta?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kloanj
Kloanj
Kloanj
25.04.2026, 13:52:10 via Android
  • -5
Ja tam myślę, że jakby zaraz po wojnie do władzy doszli Tusk i Kaczyński to teraz srałbym do dziury w ziemi.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KrupnikPL
KrupnikPL
25.04.2026, 15:19:59 via Wypiek
  • 6
@Kloanj to lepiej już nie myśl bo coś ci nie wychodzi
  • Odpowiedz
Haszem
Haszem
Haszem
25.04.2026, 08:21:35 via Wykop
  • -66
Gdyby nie PRL, to ten Pan jak i większość społeczeństwa była by niepiśmiennymi chłopami..., dziękuję za sanacyjne elity, które wepchały Polskę w hekatombę na kilka pokoleń.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WOparachAbsurdu
WOparachAbsurdu
25.04.2026, 10:19:38 via Wykop
  • 70
@Haszem: zawsze mnie zastanawia jaki to genialny plan miałby zadowolić dzisiejszych malkontentow. Co miałoby cudownym rozwiązaniem dla kraju wskrzeszonego, sklejonego z 3 różnych fragmentów, gdzie 95% ludności była najniższą grupą społeczną u zaborców, gdzie wszystko było złupione do gołej ziemi, ludzie bez grosza przy dupie, kraj przeorany po wojnie światowej, giga migracja, konieczność stworzenia struktur państwa od zera, struktur społecznych, nawet systemu prawnego, stworzenia nowych miejsc pracy, a w tle
  • Odpowiedz
uciuuu
uciuuu
uciuuu
25.04.2026, 12:56:26 via Wykop
  • 26
Gdyby nie PRL, to ten Pan jak i większość społeczeństwa była by niepiśmiennymi chłopami..


@Haszem: gamoniu umysłowy, ty myślisz, że jakbysmy nie trafili pod buta ruskich, to 50 lat nic by się tu nie działo? Trafilibyśmy pod parasol zachodu, a dziś bylibyśmy na dużo wyższym poziomie. Ruskie rozkradaly nas cała komunę, węgiel jechał za darmo i całe fabryki wywozili. Kasę za reparacje też przytulili. Możesz śmiało na Białoruś jechać, do
  • Odpowiedz

Hity

tygodnia

Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3308
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa
2575
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
W PRL-u jeździła Porsche, a dziś narzeka na emeryturę...
2425
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2315
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu
1948
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #afera
  • #nauka
  • #heheszki
  • #polska
  • #latwogang
  • #bekazrozowychpaskow
  • #iwonawieczorek
  • #kanalzero
  • #oszukujo
  • #banan
  • #nieruchomosci
  • #oszustwo
  • #logikarozowychpaskow
  • #stanowski
  • #humorobrazkowy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia