Procesy niszczenia systemu szkolenia polskich elit od 1948 roku
Wykład doc. Józefa Kosseckiego w ramach Akademii Technologii Informacyjnych na temat: "Procesy niszczenia systemu szkolenia polskich elit od 1948 roku, ze szczególnym uwzględnieniem prawa -- zwłaszcza teorii dowodów sądowych i procedury karnej. Eliminacja najbardziej diagnostycznych elementów nauki

- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 19
- Odpowiedz






Komentarze (19)
najlepsze
@Haszem: gamoniu umysłowy, ty myślisz, że jakbysmy nie trafili pod buta ruskich, to 50 lat nic by się tu nie działo? Trafilibyśmy pod parasol zachodu, a dziś bylibyśmy na dużo wyższym poziomie. Ruskie rozkradaly nas cała komunę, węgiel jechał za darmo i całe fabryki wywozili. Kasę za reparacje też przytulili. Możesz śmiało na Białoruś jechać, do