Wpis z mikrobloga

Sytuacja z dzisiaj. #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #zdrada
Spodobał mi się jeden chłopak na #badoo, który był bardzo przystojny i w 100% w moim typie, co rzadko się zdarza. Bardzo szybko "kliknęło" między nami. Było to mniej więcej tydzień, półtora tygodnia temu. Pisaliśmy codziennie i się poznawaliśmy. Opowiadał mi o swojej pasji i o tym jak to od 4 lat jest sam i nie ma szczęścia do kobiet. Trudne do uwierzenia, no ale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko szło jak po maśle, był flirt i słodkie słówka.Sam się odzywał i prawił mi komplementy. Aż w pewnym momencie wieczorem mnie zablokował. Byłam w szoku, ale wyjaśnił, że to ze wzgledu na swoją pracę, że nie chciał mieć powiadomień i że on w sumie tego FB trochę nie ogarnia. No okej, pisał dalej, ale zapaliła mi się wtedy czerwona lampka.
Byliśmy już dawno umówieni na jutro. A on po 2 dniach mi nagle mówi, że on jest u swojej przyjaciółki na piciu, bo wiadomo -piątek ;) Wiadomo, dziewczyny nie powinny byś zazdrosne o przyjaciółki, nie powinny trzymać faceta na smyczy ale moja intuicja kazała mi drążyć. Zapytałam się czy coś ich łączy, ale odpowiedział, że nie. Ale potem powiedział, że będzie w domu dopiero na drugi dzień, czyli oznacza, że będzie u niej nocował. Zapytałam sie go czy to tylko przyjaciółka i czy nic między nimi nie zaszło. Odpowiedział, że nie, nie. Powiedziałam mu nawet by był grzeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) i powiedział, że zawsze jest. Podkreśliłam też, że jestem nim zainteresowana na poważnie, na co on powiedzial,że on również.
Napisał do mnie jeszcze dzisiaj rano, sam się odezwał. Wysyłał buziaki.
A tu nagle okazuje się, że gość ma dziewczyne. Napisała do mnie ta laska, mówiąc że on jest u niej w domu! Że spotykają się od 3 tygodni i że to ona kazała mu mnie zablokować XDD Poprosiła mnie o screeny, bo ona dużo nie widziała.
Cóż, na jej miejscu takiego faceta #!$%@?łabym od razu z domu. Okazalo się, że pisał do niej, że ją kocha i jakieś inne zboczone rzeczy, wysłał nam nawet dwóm ten sam filmik lol. Wysłałam jej screeny jak nazywa ją tylko swoja przyjaciółką i jak nic z nią nic nie łączy. Dziewczyna szybko go usprawiedliwiła, że on sie do mnie odezwał tydzień temu w ramach zemsty, bo ona sie umówiła na piwo z dobrym kolegą. Okazało się, że on się jej tłumaczył, że do dzisiejszego dnia nie wiedział, ze są razem! I ona da mu szansę XDD Gość pisał do innej laski będąc u niej po bolcowaniu, mówiąc że nic ich nie łączy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzymajcie mnie. Przecież jak nie ja, to znajdzie sobie jakąś inną. Dzięki Bogu nie spotkałam się z nim.
Możnaby pomyśleć, że to ja jestem najbardziej poszkodowana w tej sytuacji, ale no nie wiem.
  • 27