Wpis z mikrobloga

link
No no, pierwsza taka większa akcja w Polsce od dłuższego czasu, dosyć mocne. Wnioski są dwa:
1. Pewnie jakiś inżynier, Polacy w odróżnieniu od innych nie mają żadnych skłonności do agresji a zwłaszcza masowych mordów, bo na tych 312k km2 żyją inni ludzie ale tylko pod tymi dobrymi względami.
2. Jest to argument za powszechnym dostępem do broni, bo wtedy z pewnością 90% ludzi idących do galerii brałoby pistolety razem z telefonem a tak to - psychol bezkarnie chodził i nawet zdołał zamordować.

#heheszki #bekazprawakow #bekazpisu #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #bron
  • 10
@Acquaintance: Cóż mogę powiedzieć. Sam piszesz:

pierwsza taka większa akcja w Polsce od dłuższego czasu


Wiec na tej podstawie można już coś marudzić o dostępie do broni? To trochę jak ostatnio z tymi świerkami, co to jeszcze żaden na głowę nie spadł - no, ale może, więc trzeba się zabezpieczać.

Wiem, że z chochołami się łatwo polemizuje dla plusów, ale wysil się trochę mocniej.
@avltree: Skrajni prawicowcy podają takie właśnie argumenty. A ja nie marudzę, po prostu wszedłem na chwilę na główną i mi się to pokazało więc napisałem pierwsze co mi przyszło do głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@podroznik23223: bo jakiś jeden przygłup zabił 1 osobę i ranił ciężko 2 kolejne?
Wiesz, że takie rzeczy zdarzały się w Polsce od lat, z niską częstotliwością, ale jak ma się 12 lat, to faktycznie, pamięć zbyt daleko nie sięga.