Wpis z mikrobloga

Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła mi nalepki "Za #!$%@? parkowanie" prawdopodobnie dlatego, że jest to firmowy samochód którym parkuję od 2 lat.
Naklejki dostały wszystkie samochody firmowe oraz obce (nie z rejestracją Radomską)

Dzwoniłem na policję to kazali podjechać na komendę. co mogę zrobić?
##!$%@? #parkowanie #polakicebulaki
Froto - Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła m...

źródło: comment_ZE2mZJ2igD6aMwcKTwRLdsflTZ8yIYVW.jpg

Pobierz
  • 191
@zolwixx: @Pabick: @Moted: @kwadrofon: @19_85: @Carlos_Irwin_Estevez: @catsky: @StachuStach: @aldrig: @vargemp: @Felonious_Gru: @ohmyjw: @dwarfvulgar:
Na ten moment usunąłem naklejki u wujka bo on akurat miał środek do usuwania naklejek. Powerbanka 20k już mam do kamery i dzisiaj stawiam przed jego klatką samochód i licze, że się upoluje.
Froto - @zolwixx: @Pabick: @Moted: @kwadrofon: @1985: @CarlosIrwinEstevez: @catsky: @...

źródło: comment_iw2ip5N7XTftkIL3RzwPhkpcu9ck3zEp.jpg

Pobierz
@Froto: jak masz okna na samochód i parking jest w miarę oświetlony to może lepiej dodatkowo ustawić jakieś nagrywanie z okna? Ewentualnie zorientuj się czy są kamery z bloku (wspólnoty mieszkaniowe często je montują) i zaparkuj tak aby dodatkowo był widok z kamer