Wpis z mikrobloga

Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła mi nalepki "Za #!$%@? parkowanie" prawdopodobnie dlatego, że jest to firmowy samochód którym parkuję od 2 lat.
Naklejki dostały wszystkie samochody firmowe oraz obce (nie z rejestracją Radomską)

Dzwoniłem na policję to kazali podjechać na komendę. co mogę zrobić?
##!$%@? #parkowanie #polakicebulaki
Froto - Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła m...

źródło: comment_ZE2mZJ2igD6aMwcKTwRLdsflTZ8yIYVW.jpg

Pobierz
  • 191
  • Odpowiedz
@19_85: Nie mam dowodu, że to on, dzisiaj (na weekend) postawię samochód na przeciwko jego samochodu jak mi się uda z włączoną kamerą pod powerbank oraz jedną kamerę puszczę z okna mieszkania na samochód.
  • Odpowiedz
@Froto: Gościu powinien zostać przywołany do porządku, bo jak np kolega do ciebie wieczorem wpadnie, to przed powrotem do domu będzie musiał naklejki zeskrobywać ze szyb bo jakiś społeczniak ponaklejał () To przed przyjazdem jak by rodzina chciała przyjechać w odwiedziny, trzeba informować że jakiś zjeb naklejki nakleja (°°
#!$%@?łem się już z samego
  • Odpowiedz
@Froto: wołaj jak się potoczy. Sam najpierw nie przerejestrowałem auta, potem zarejestrowałem na adres zameldowania ( ͡° ͜ʖ ͡°), a parkuję ciągle u siebie pod blokiem i akurat nic złego mnie nie spotyka. Spoko sąsiedzi są. A takie społeczniaków jeb*ć prądem.
  • Odpowiedz
  • 99
@Froto Nie no ile ty masz lat żeby wymyślać takie cyrki, idz zapukaj do tego sąsiada i po prostu powiedz mu że ktoś ci obkleił samochód i czy nic nie widział, dowiesz się zwyczajnie co mu nie pasuje i uświadomisz że to jest twój samochód i tu mieszkasz. Jeśli się nie przyzna do niczego to wspomnij że w takim razie będziesz szukał sprawcy razem z policją i podziękuj za rozmowę, sąsiad powininen
  • Odpowiedz
@Froto: Siema! Miałem IDENTYCZNEGO gościa, robił dokładnie to samo. Sposób jest jeden, musisz jechać do jakiegoś salonu/myjni i wziąć FV za usunięcie naklejek (szlifowanie szybek czy wymiana w lusterkach bo klej nie puscil) żeby tylko przekraczała 350zł (szkodliwość społeczna) lub krzyknąć się z resztą poszkodowanych i zebrać kilka fv. Wtedy na policje - ALE musicie mieć albo kilku świadków którzy gościa widzieli i potwierdzą w sądzie, albo nagranie - inaczej słowo
  • Odpowiedz