Wpis z mikrobloga

Tak wygląda #!$%@? parkowanie według mojego sąsiada z bloku. Menda nakleiła mi nalepki "Za #!$%@? parkowanie" prawdopodobnie dlatego, że jest to firmowy samochód którym parkuję od 2 lat.
Naklejki dostały wszystkie samochody firmowe oraz obce (nie z rejestracją Radomską)

Dzwoniłem na policję to kazali podjechać na komendę. co mogę zrobić?
##!$%@? #parkowanie #polakicebulaki
Pobierz
źródło: comment_ZE2mZJ2igD6aMwcKTwRLdsflTZ8yIYVW.jpg
  • 191
@agaja nie da rady tak zrobić,też jestem z Radomia,też mam na podwórku szlaban i u nas takie sztuki nie przechodzą,żeby dostać pilota od administracji musisz okazać dowód rejestracyjny auta i jakiś dowód że tam mieszkasz,meldunek lub akt własności mieszkania,a wiadomo że jak ktoś ma auto to ci nie da pilota,ewentualnie może otworzyć ci szlaban,w tej chwili jest jeden pilot na mieszkanie,bo byly takie numery kiedyś z tego co się dowiedziałem że ktoś
nie da rady tak zrobić


@atrax15: no w Krakowie dalo. Kazdy z mieszkancow dostal klucz do szlabanu, a jak chciales pilota, to w administracji podawali numer do goscia i on dorabial bez sprawdzania.
A u mojej babci w Zakopanem to wszyscy dostali piloty z definicji.

Ja sie wypowiadalam o ogolnych mozliwosciach, bo kazda spoldzielnia ma inne zasady.
@dajmiereparacjemamchorynarod wiadomo wszystko można sklonować,shakowac i wgl tylko trzeba to umieć zrobić i mieć w tym jakiś cel,a nam też zależy żeby nie parkowały na naszym parkingu obce auta bo i tak teraz jak przyjedziesz ok 18-19 wgl w godzinach wieczornych to ciężko o miejsce,a wszyscy swoi,i to jest najlepsze