Wpis z mikrobloga

Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 27

Imię: Kamil

Wiek: 22

Miejscowość: Kraków


Kim jestem

Hej jestem Kamil, pozytywnie zakręcony człowiek :D

60% humoru 40% zakręcenia 100% wariat :DDD mój nick wszystko odzwierciedla: Arcymag_Pozytyw


Wygląd

Grubawy, ale robię co mogę by schuść :D poza tym, że mam trochę ciałka to jestem wysoki i przystojny. No ale jak to mówią, im więcej ciała tym więcej do kochania :DDDD


Zainteresowania

MOTOCYKLE, MOTOCYKLE jeszcze raz MOTOCYKLE! Lubię samotne jazdy nocą po mieście ( ale kompan/kompanka by się przydała by przełamać rutynę :DD). Nie pogardzę też dobrym kebabem i browarkiem. ŻYJE SIĘ RAZZZ :DDDD


Czego oczekuję?

Dziewczyny, nie ważny jest wygląd - ważne jest to, czy jesteś krejzi i czujesz pozytywne wibracje :DDD Szukam dziewczyn pełnych energii, chcących się bawić, szaleć I ŻYĆ NA 100%!!!!!!!! Jeżeli jesteś facetem, też możesz napisać, liczy się charakter człowieka!


Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?

Jeździmy moim motocyklem po mieście, a potem wpadamy do clubu na dobrą vixę :DDDD


Stosunek do ślubów, dzieci, używek.

ślub kiedyś może, jak się lepiej poznamy, dzieci też :DDDDDD

Alkohol, papierosy i używki - to zależy od sytuacji xD xD xD dogadamy się. hihihi


Jestem szalony, dziewczyny piszcie, a się przekonacie!

"Miłość, Miłość w Zakopanem

Polewamy się szampanem

Rycerzem jestem ja

A ty królową nocy

Miłość żarzy w twoje oczy

Rozpędzona jak motocykl

Hej wypijemy wszyćkie drinki aż do dna" :DDDDDDDDDDDDD


Jak się zgłosić?

Zgłoszenia przesyłajcie wypełniając formularz na http://mirekszukazony.cba.pl/ (nie działa on na przeglądarce wbudowanej w wykopową aplikację na androida - nie przyjmuje zdjęcia, więc jeśli otwieracie link w ten sposób to musicie przejść do normalnej przeglądarki wciskając przycisk w prawym górnym rogu).

Jako załącznik do formularza wymagane jest zdjęcie przedstawiające uczestnika/uczestniczkę z kartką z napisanym nickiem z wykopu (twarz nie musi być widoczna). Zdjęcie maksymalnie 2 MB.

NIE PRZYJMUJEMY ZGŁOSZEŃ PRZEZ WYKOPOWE PRYWATNE WIADOMOŚCI!

Osoby zainteresowane powyższym zgłoszeniem mogą kontaktować się na adres (podajcie numer zgłoszenia): akcjamirekszukazony@gmail.com

@wypok_smieszne_obrazki @nika_blue @kwasnydeszcz

#samotnosc #milosc #ogloszenie #podrywajzwykopem #randkujzwykopem #zwiazki #tfwnobf #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #krakow
kwasnydeszcz - Ogłoszenie #mirekszukazony

Zgłoszenie z formularza nr 27

 Imię: K...

źródło: comment_f9ck35CjD9pelD9Fjg6miDMzG7iGB9Hs.jpg

Pobierz
  • 16