Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@?.
Wchodzisz do klasy, ławki zajęte bo byłeś porozmawiać z pedagogiem szkolnym. Jedna jest wolna, pytasz się czy zajęte głośno i wyraźnie, siedzi pajac cicho i się gapi na mnie jakby był jakiś przerażony. Po czym jak biorę ledwo w ręce krzesło mówi że zajęte, idiota.

Próbujesz przejść, #rozowepaski ze sobą rozmawiają, mówię dokładnie. Przepraszam, chyba 3razy powtarzałem, gadają tępe tak, że nie przeciśniesz się przez drzwi. W końcu musiałem się wepchnąć chamsko, bo bym tam stał z godzinę. To oczywiście ŻE KULTURY NIE MAM.
Jak mnie krew zalewa, co za ludzie w szkole, a jak próbujesz szturchnąć " Lekko " to mają jakieś problemy do ciebie. ( Złośliwi napiszą, że nie dbam o higienę osobistą. )

Pytasz się o sprawdzian to oczywiście nikt nie wie. A jak jest, to nagle wiedzą tego samego dnia ( czy tam kiedyś. I ci nie powiedzą. ( Bo np ciebie nie było w szkole )
Tak samo o grupę na #facebook mają ją założoną dobry tydzień, połowa klasy. Mi nawet słowa nie powiedzieli o niej, dowiedziałem się w końcu ze szkoły.
Próbuję dołączyć, ktoś tam ma moda w grupie i co? Nie akceptuje. ##!$%@? #logikarozowychpaskow
Najlepsze jest to, że wszyscy mnie unikają, bo według nich " ZAMULAM " kazali mi #!$%@?ć krzesło ( no chyba was ... )
Czyli nie zamulanie to niszczenie nowych krzeseł szkolnych, niszczenie sufitu? () ja...

No i mam #!$%@? na nich, teraz mnie ignorują, więc słucham muzyki w szkole i tyle... No i siedzę z tą tępą klasą. ( sam nie jestem ideałem w klasie. ale nikt mi nie będzie groził, że jak nie rozwalę krzesła, to nie będą ze mną rozmawiać. Nikomu nie dokuczam, sami szukają zaczepki. )

Oczywiście z tym krzesłem i sufitem, to daję dwa przykłady, było ich parę. Nawet mnie zachęcali do palenia karynki z sebixami pod szkołą, nie skorzystałem.

Przepraszam za parę przekleństw, aczkolwiek chciałbym, aby ten wpis brzmiał jak najlepiej. Nerwy mi już przeszły, ale krew mnie zalewa. Jak pytam się o coś, a typ się gapi na mnie, bo mają takiego jednego pajaca, co steruje całą klasą. ( Nie zdał 2razy )

Chciałem się wyżalić, potrzebuję czasami tego...

#zalesie #szkola #patologiazewsi ##!$%@?
#zawodowka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ja #!$%@?.
Wchodzisz do klasy, ław...

źródło: comment_emVF1HB3EOvPZQLjwt23m7JvgMVnZza2.jpg

Pobierz
  • 4