Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?ę

Jak rozmawia się z miłośnikiem kotów na temat psów, to Ci odpowie, że psy są spoko, ale woli koty, czy coś w ten deseń

A Z PSIARZAMI #!$%@? JAK W LESIE!!!
GORZEJ #!$%@?-JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM!!!

HUURRR KOTY SOM PEDALSKIE PALIĆ TE #!$%@? #!$%@? W PIECACH!!! HURRR #!$%@?Ć JE PRZEZ OKNA!!! ZABIĆ JE #!$%@? ŻEBYCIERPIAŁY! MAM PSA, KTÓRY SRA PO TRAWNIKACH I NIE SPRZĄTAM PO NIM, ATAKUJE LUDZI I NA NICH SZCZEKA JESTEM KUUUURŁA KIIIIIMŚ

#psy #koty #pasta #oswiadczenie
  • 28
@As_Pancerny Prawda jest taka że i psa można albo wychować albo #!$%@?ć i kota można albo wychować albo #!$%@?ć. Miałam w domu psy i koty, wszystkie po jakimś czasie zaczynały się słuchać, mimo że na początku lały wszędzie i gryzły. Ale i koty i psy umiały aportować, grzecznie się słuchały, chodziły na spacery.

Jak zostawisz psa samopas to skąd ma wiedzieć że ma nie gryźć czy nie sikać w kąt? Tak samo
@efceka: Ano zonk, aczkolwiek wiedziałem, że nie będzie tak jak z psem. Od miesiąca mam kota (dałem się żonie namówić). Sierściuch nie jest taki zły, ale żeby chociaż przychodziła jak się ją woła... O oduczeniu wchodzenia na blat/stół w kuchni nie wspomnę. Wracam z pracy to może czasem oko otworzy leżąc na drapaku i to tyle z powitania.
Z psem jest chyba łatwiej jakąś więź złapać.
Przynajmniej na spacery nie muszę