Wpis z mikrobloga

Sporo ludzi się wymądrza i mówi, że jesteśmy cipeuszami bo nie potrafimy znaleźć sobie kobiety. Zróbmy więc tak napiszcie tutorial dla facetów pod tym wpisem w jaki sposób można sobie znaleźć kobietę a jeśli się on sprawdzi to szczerze wam podziękujemy i pokażemy reszcie społeczeństwa, że można wyjść z przegrywu. Taki poradnik po prostu zniszczy cały redpill, mgtow lub inne podobne kategorie.

Pewnie znajdą się przypadki, które napiszą "to zrób poradnik dla kobiet" ok macie

1. załóż konto na badoo
2. wrzuć 2 zdjęcia
3. zacznij odpisywać na wiadomości po 24h
4. w przeciągu max tygodnia znajdziesz sobie chłopaka.

Teraz czekam na wasz poradnik dla facetów.

#tfwnogf #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #stulejacontent #tfwnobf #randkujzwykopem
  • 40
@alh3:

Masz

"Jak się zabierasz do tego jak pies do jeża to nic dziwnego. Schemat wychodzenia z przegrywu:
1.) Zastanowić się czy nie jest potrzebna pomoc specjalisty - psycholog nie gryzie a może pomóc. Wbicie sobie do głowy, że nie szukam kobiety dopóki nie posprzątam bałaganu w bani.
2.) Uprzątnięcie gówna z głowy, zmiana przekonań. Nabranie pewności siebie.
3.) Ogarnięcie dobrej pracy i godziwych zarobków, studia, własna firma, dobry etat itd.
@alh3: To jest przeklejka.

15 kroków wymagających w cholere czasu vs 4 kroki nie wymagające praktycznie niczego.


Nawet jeśli masz rację i dziewczyny nie muszą nic robić, co to zmienia? Tak działa świat i tyle, nie zmienisz tego, możesz srać 100 wpisów na dzień na mirko, a i tak to nie zmieni Twojej sytuacji.

Co prawda dużo mi brakuje z tych punktów jednak jeśli wszystko to ogarnę to po co mi
@alh3: Ech, na początek pogódź się z tym czego nie da się zmienić, z twoją przeszłością i z tym, że świat jest niesprawiedliwy i inni w życiu mają łatwiej. Tak jest, ale co to zmienia w twojej sytuacji?
Bierzesz to co dostałeś i masz teraz dwa wyjścia:
-nic z tym nie robisz, wrzucasz smutne_zaby.jpg pod #tfwnogf i dalej wegetujesz
-obierasz żmudną drogę w celu wciągnięcia czego się z tego co dostałeś
@ppiasq:

Bierzesz to co dostałeś i masz teraz dwa wyjścia:

-nic z tym nie robisz, wrzucasz smutne_zaby.jpg pod #tfwnogf i dalej wegetujesz
-obierasz żmudną drogę w celu wciągnięcia czego się z tego co dostałeś na start.

trzecie wyjście: walka a nie poddawanie się i akceptowanie rzeczywistości

Dwa, nie ma sposobów sprawiających, że za pstryknięciem palca przegryw minie

dziewczyna właśnie tak robi i jej przegryw mija hmm czyżby ich życie było łatwe?
@alh3: ok, masz:
1. Jeśli masz #!$%@?ą pracę to poświęcaj 2 godziny dziennie po pracy żeby rozwijać się w kierunku który da Ci lepszą, choćby język niemiecki
2. Siłownia przynajmniej 2 razy w tygodniu
3. Zbilansowana dieta, nie jedzenie byle czego, wyrzucenie fast-foodów (te tylko okazjonalnie, np. 2 razy w miesiącu)
4. Rozmowa z losowo spotkanymi ludźmi, krótkie small-talki żeby przełamać nieśmiałość i podbić social skille - nie tylko z kobietami,
@Bambro:

1. Jeśli masz #!$%@?ą pracę to poświęcaj 2 godziny dziennie po pracy żeby rozwijać się w kierunku który da Ci lepszą, choćby język niemiecki

studiuję i dorabiam online

2. Siłownia przynajmniej 2 razy w tygodniu

3 x w tygodniu do tego cardio

3. Zbilansowana dieta, nie jedzenie byle czego, wyrzucenie fast-foodów (te tylko okazjonalnie, np. 2 razy w miesiącu)

chodzę na siłownie i mam dobrą dietę

4. Rozmowa z losowo
mam się narzucać losowym ludziom? to nie działa bo mnie odrzucają a tylko faceci chcą gadać


@alh3: widocznie coś jest nie tak z Twoją mową ciała i wywołujesz w nich złe odczucia. Jeszcze nigdy nikt mnie nie "odrzucił" przy small talku lol, ale tego przez internet nie naprawię

no to wychodź na soczek, na mecz, cokolwiek żeby być w miejscu pełnym ludzi gdzie nie masz do kogo otworzyć gęby, i nie
@alh3: no ja Ci tego przez neta nie wytłumaczę, musisz sam dojść do tego co robisz źle i trenować trenować aż przestaną odrzucać, może jesteś zbyt needy, może źle się ubierasz, nie wiem naprawdę

ja w żadnym razie nie jestem 10/10, jest masa ludzi wyglądających lepiej niż ja ale wśród tłumu naprawdę się wyróżniam i nie wiem jaki w tym problem skoro większość ludzi w tym kraju nie ma wyczucia gustu
@alh3:

dziewczyna właśnie tak robi i jej przegryw mija hmm czyżby ich życie było łatwe?


Czemu się tak uwziąłeś na to, że dziewczyny mają łatwiej w życiu? Nie wiem, czy mają łatwiej w życiu, na pewno mają łatwiej w znalezieniu partnera, szczególnie te atrakcyjne. Tylko co to zmienia w twojej sytuacji? Jakby nagle miałyby trudniej, to sprawiłoby to, że poczułbyś się lepiej?
Albo się dostosowujesz do socjologii, biologii i psychologii i
@alh3:

jak mam się nauczyć mowy ciała jak nie mam jak jej trenować skoro mnie loszki odrzucają? typowa karuzela #!$%@?

Kobiety Cię odrzucają bo z każdej Twojej wypowiedzi bije ogromna pogarda do płci przeciwnej. Obleśne teksty o "wybolcowanych dziurach", i setki innych o tym jak to kobiety nie mają zainteresowań, są z założenia nudne i głupie i nie mają nic do zaoferowania. Pisałam Ci już kiedyś - weź się do pracy
@alh3: nie rozumiem dlaczego nie jesteś zrozumiany. Jesteś sfrustrowany ciaglym odrzuceniem, wkurzony niezbalansowaniem i niesprawiedliwoscia zycia. Podejrzewam, że nikt nie lubi ani nie adoruje cie za nic, tak jak wiele dziewczyn. Nie rozumiem tez jak mozna zaprzeczac, ze kobiety maja latwiej w zyciu. TO potwornie denerwujace, ale niestety tak jest. Pozostaje wyluzowac, postarac sie jakos w miare szczesliwie zyc, sprobowac czasem byc pozytywnym wojownikiem, i nie byc toksycznym(niestety jestes taki, ale