Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To k---a kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, jebiecie potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to k---y bez serca, j----e polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to dlaczego nie założysz konta na portalu randkowym?


@alh3: BO TO NICZEGO NIE DOWODZI, CZY BĘDE MIAŁ 10 CHĘTNYCH KOBIET W DZIEŃ CZY TEŻ ŻADNEJ W MIESIĄC, TO NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA.
Czepiasz się tego irracjonalnego argumentu z całych sił i doprowadzasz mnie tym do szewskiej pasji, tym bardziej kiedy zaczynasz mieszać do tego polityke i własne poglądy, ale to nic dziwnego bo u ciebie te rzeczy są nierozłączne.

I już widzę jak
  • Odpowiedz
@malybesko:
10 osób mnie atakuje i oczekuje tego, że każdemu będę odpowiadał w jak najkrótszym czasie.
Nie brakuje mi argumentów tylko Tobie. Jaki masz problem? Facetom łatwo poznać dziewczynę? Załóż konto na portalu randkowym i zobacz jak jest fajnie

dziewczynie może jest ciężko wyrwać faceta? załóż konto na różową i zobacz czy jest tak ciężko.
NIe chce ci się? podeśle linka a ty mnie wyzwiesz od red pillowca.
  • Odpowiedz
@Magromo:
chcesz mi powiedzieć, że redpill w podstawówce, gimnazjum i całym moim życiu był powodem moich problemów bo widziałem jak loszki wymeniały się jednym i tym samym chłopakiem z którymi lizały się na przerwie? Ja wtedy nie wiedziałem że coś takiego istnieje
  • Odpowiedz
@Szczery_czlowiek:

to te lochy niech sobie uważają, że są 10/10 ale kto z nimi będzie?

No przecież napisałem,że są desperaci,którzy by chcieli xD one ich nie chcą,tylko marzą o księciu z bajki aż w końcu z upływem czasu ogarną,że jednak takich nie ustrzelą
  • Odpowiedz
@alh3 nie mam problemu, to Ty masz i to duży. Nie potrzebuję portali randkowych bo poznaję ludzi normalnie. A Ty bardziej mnie nie p------o żeby robić fejk konta...
  • Odpowiedz
@alh3: Nie, twierdzę że nabawiłeś się problemów a Redpill jedynie dał im pozornie racjonalne podłoże na których mogły bujnie rosnąć. Co z tego że widziałeś takie rzeczy? U mnie nic takiego się nie działo, par było kilka a ich pocałunów nie widziałem w ogóle.
I wiesz czego to dowodzi?

  • Odpowiedz
@Magromo:
jeszcze raz z czym ty masz problem? Odpisuję na 20 wiadomości i się gubię.

1. Jeżeli uważasz, że facet może bez problemu poznać dziewczynę to mi to udowodnij w jaki sposób się to robi a sprawdzę i dzięki tej tajemnej wiedzy usuniesz tag typu tfwnogf redpill albo mgtow. Napisz zwykły tutorial co robić.
  • Odpowiedz
@alh3: Nie, to ty masz mi udowodnić że mężczyznom trudniej znaleźć kobiete w skali populacji niż na odwrót. Bo nic nie wskazuje żeby występowała tu różnica. Widzisz, żeby kobieta mogła wejść do związku mężczyzna też musi do niego wejść.

Powiedz mi, jak to jest możliwe że nigdzie poza redpillem i ciemniejszym internetem sie o tym nie mówi? Czemu ta znaczna różnica w znajdowaniu partnerów nie jest nauczana na studiach psychologicznych?
  • Odpowiedz
@alh3: I znów nie podajesz mi danych na których się opierasz i co one oznaczają. Nie nadajesz się do dyskusji bo nie potrafisz się kierowac logiką i rozumem. W dodatku zignorowałeś moje pytanie o psychologów.

EOT z mojej strony, najprawdopodobniej znajdujesz się gdzieś na spektrum autyzmu co uniemożliwia ci normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Polecam specjalistów, NFZ refunduje.
  • Odpowiedz