Wpis z mikrobloga

Ej wy #przegryw #tfwnogf #zalesie płaczecie, że nie ma wolnych różowych, że każda zajęta. Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To k---a kto je rucha, że tak zapytam? Dla was różowy zaczyna się od 7/10 podczas gdy sami macie piwne brzuchy, jebiecie potem, macie brudne obgryzione pazury i śmierdzi wam z japy. Jak ktoś napisze wam radę jak wyjść z przegrywa, to chu, żadnego plusa - udajecie, że nie widzicie, ale jak ktoś napisze hurr dur jakie to życie jest złe, jak to różowe to k---y bez serca, j----e polskie księżniczki - najeżdzacie kursorem na plusa, a wasze palce dostają padaczki i piszecie te swoje komcie, jaka to prawda, oj oj.
  • 237
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magromo:
człowieku jak ty byś miał taki spam na pw to też byś gubił wiadomości to raz.
2. skoro nie ma problemu w poznawaniu kobiet to zamknijmy tag tfwnogf. Żyjmy sobie dalej a efekty zobaczymy za jakieś 40 lat gdy ludzi zacznie brakować bo nikt nie ma dzieci. A dlaczego nie ma? bo po co skoro można się puszczać na lewo i prawo, imprezować a ustatkować dopiero po 30 roku
  • Odpowiedz
Pieprzycie, że każda miała po 3 gości a większość facetów ani jednej dziewczyny. To k---a kto je rucha, że tak zapytam?


@Szczery_czlowiek:
Przecież to oczywiste- mniejszość facetów bolcuje większość Kobiet bo Kobiety zawsze celują w facetów powyżej średniej.
  • Odpowiedz
Przecież to oczywiste- mniejszość facetów bolcuje większość Kobiet bo Kobiety zawsze celują w facetów powyżej średniej

20% facetów rucha 80% lasek


@91zozol: @Errad: ale miejcie Wy swiadomosc, ze te statystyki to tycza sie grupy, gdzie ludzie nie wiaza sie w stale zwiazki, lecz otwarci sa na "luzne" kontakty seksualne badz nawet przypadkowe przygody...
  • Odpowiedz
wystarczy wrzucic swoje fotki i odpisywac sensownie. zeby sie spotkac z dziewczyną


@PurpleHaze: bzdura, ja jej zawsze odpisuje sensownie a i tak rozmowa zazwyczaj konczy sie tak, ze albo mi przestaje odpisywac w pewnym momencie albo odpowiada zdawkowo pół slowkami by mnie zbyć

Kobiety mają wymagania, trzeba je dobrze zabawiac, wywolywac w nich emocje, zeby sie z nią w ogole spotkac...

dla mnie doprowadzenie do spotkania z dziewczyną z internetu
  • Odpowiedz
@agaja:
Nie tylko. Wszystkie Kobiety szukają księcia z bajki, ale prędzej czy później z tego rezygnują. Nie mówię, że to źle, ot, natura ludzka.
  • Odpowiedz
@Ubotek: Myślę, że to zależy na kogo się trafi i w jakich okolicznościach :) Na pewno na tinderze łatwiej zostać skreślonym, bo jak laska ma pełną skrzynkę odbiorczą, to się nie będzie silić na pisanie z każdym
  • Odpowiedz