Wpis z mikrobloga

@steve__mcqueen: afera poszła o to, ze atencjuszki z gownowpisu czyli turki i ajspit najbardziej, miały ból d--y, ze danielmagical stał się popularny na wypoku i ich super kontent z gownowpisu stał się mało popularny. Wiec poszło udostępnienie zdjęć XD
  • Odpowiedz
@GaspodeCudownyPies: z biedy umysłowej XD? A kto pisał wpisy typu: „zesrałam się i śmierdzi” XD
W c--j wysoki poziom.

I jeszcze ajspit pisząca, ze jakby ja wykopki zobaczyły to by im stulejki pękły bo taka piękna. A okazało się ze ma ryj konia XD
  • Odpowiedz
@jurek-xd: a to nie bylo tak ze byla po prostu pewna grupa "showmenow" wykopowych, znanych z tego ze sa znani i cokolwiek by nie napisali i tak mieli po 500 wpisow? wobec czego poziom ich wpisow czesto byl ponizej poziomu mulu (tak jak poziom celebrytek telewizyjnych)

@aukolb: ok
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: czy poziom jest niski to zależy od kontekstu. Jednak wykop nie służy tylko do #it i #nauka Czasami warto też poheheszkować. No a teraz nie ma z kim, bo całe dobre towarzystwo uciekło... Wpisy może i były głupie, ale fajny kiedyś był #gownowpis i nocna, a teraz to już nie to samo...
  • Odpowiedz
Czasami warto też poheheszkować


@jurek-xd: przecież dalej są heheszki, moim zdaniem wcale nie gorsze od tych które były kilka lat temu.
sorry ale wpisy typu "zesrałam się i śmierdzi" to nie są heheszki.
To tak jak z celebrytkami telewizyjnymi, owczy pęd każe myśleć że śa fajne i zabawne, tak samo i tutaj: widziałeś łupkowaty wpis turki z 500 plusami wiec podswiadomie uznawales to za smieszne
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: tak, tak było. Turki i ajspit w tym przodowały, aczkolwiek turki była sobie zwykłą licealistką (może studentką nie wiem, ale młoda generalnie). No i bóldupiły o danielamagicala i o "spadek jakości". To się psychole stamtąd w------i, bo akurat wiecie, taka społeczność.

No i latały facebooki obu i jeszcze paru lasek. Do tego dorobili plotkę, NIEPRAWDZIWĄ, że ajspitka na showup dupe pokazywała za żetony (a to chyba jakaś podobna laska
  • Odpowiedz
@iAmTS: najlepsze jest to że tak naprawde ich w-------e bylo spowodowane tym ze one i danielmagical to byl podobny poziom, dlatego byly naturalna konkurencja dla siebie ;)
gdyby turki i ajspit reprezentowaly humor/wpisy wyzszych lotow to mialyby swoj target bardziej ogarnietych fanow. a ze ich wpisy "zesralam sie" to byl target pokroju fanow magicala, to gdy tamten zdobyl fejm i sie rozkrecal, one sie w------y bo wiedzialy ze traca na
  • Odpowiedz
@steve__mcqueen: nie było wcale wpisów "zesrałam się i śmierdzi". Poruszały one też ciekawe tematy, ale z powodu ogromnej mizoginii sporej części osób nie podobał się sam fakt, że różowe mogą mieć tyle plusów. Popatrz na takich fojerów i feloniusów-kubków. Content mają jeszcze gorszy a ból d--y nieporównywalnie mniejszy wywołują. Ktoś nie lubił ich to czarnolisto i tyle. A prawda taka była, że czołówki # gownowpis męskiej nikt nie szkalował. I
  • Odpowiedz
Poruszały one też ciekawe tematy


@jurek-xd: od turki nie widziałem nigdy ciekawego tematu (bo jakichs wpisow o pieczeniu ciast itp jednak nie uznaje za ciekawy temat sorry). od ajspit juz chyba troche bylo nieco ambitniejszych wpisow ale to i tak promil.

obie po prostu wiedzialy ze musza utrzymywac poziom mulu zeby miec atencje. w kreowaniu ambirnitjeszego poziomu by byly po prostu za slabe i stracilby fejm, robily to co umialy
  • Odpowiedz