Wpis z mikrobloga

@Kielek96: to musisz być głuchy, bo tam jest borubar, a żeby sobie wmawiać, że się słyszy boruc bardzo to trzeba mieć coś na umyśle XD


@8Dawid88: To dlaczego akcent jest na "Bo" w słowie "Borubar"? W języku polskim akcent kładzie się na przedostatnią sylabę w słowie, gdyby Kaczyński chciał powiedzieć "Borubar", kładłby akcent na "ru".
  • Odpowiedz
@8Dawid88: Trzeba mieć coś na umyśle, żeby twierdzić, że Kaczyński nie wiedział jak nazywa się Boruc, zwłaszcza wracając z meczu, gdzie to nazwisko było na pewno na trybunach wymieniane setki razy (to już i tak ekstremum do którego się odwołuje - dobrze wiesz, że po prostu wiedział, że to Boruc). Zresztą @Quester: i tak cię już rozjechał argumentacją o akcentowaniu, więc nie muszę tu nic dodawać. Oczywiście, że
  • Odpowiedz