Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić spodnie jeansowe, wchodzę do sklepu i od razu babka do mnie czy może w czymś pomóc, no to mówię spodnie chce tylko nie drogie a ta od razu 10 par mi wyciągnęła. Mówię, że ciemne mają być zamek błyskawiczny ma być i bez tej #!$%@? lajkry czy jak to sie tam pisze to ta do mnie że takich nie mają a na półkach ze 50 różnych par... wchodzę do House'a pierwsze z brzegu spodnie kupiłem bo trafiłem na takie jakie chciałem... i wspomnę, że w poprzednim sklepie spodnie nie schodziły poniżej 200, które przymierzałem...
  • 96
  • Odpowiedz
@Krugerz nie zesraj sie
@Shatter zależy jakie spodnie nosisz,może jesteś zbyt wymagajacy
@mlodyfubu na targu kupowałem spodnie jeszcze jakieś 10 lat temu,spodnie z targu są może i ok,ale jak dla mnie są trochę festyniarskie,zwykle mają za duszo szwów,wszywek i jakis #!$%@? niepotrzebnych,dlatego już ich nie kupuje,po drugie teraz za spoko spodnie na targu które nie są przypalowe trza dać że 100zl,to za 100zl kupię też sobie z sieciowki a jak są na
  • Odpowiedz
@kiszczak no dobrze,może i tak ale te za 200 powinny kosztować właśnie 100 a nie 200 i to bez żadnej promocji tylko normalnie,o to mi chodzi,są po prostu za drogie jak na polskie realia
  • Odpowiedz
@dnasstorm: tyle co nic, tylko na tyle rzadko chodzę w normalnych nie roboczych ciuchach, że stać mnie na to że jak już coś innego niż spodnie z kieszeniami na wkrętaki i dodatkowymi na wkręty i wago, wkładam, to wolę żeby było to coś naprawdę dobrego niż przepłacony syf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: To prawda że często nie ma różnicy między 50 a 350, czy 500- ba powiem- lepszą kurtkę kupisz na szmateksie za 5 zł kilo, niż za 500 w Reserved- co nie zmienia że jak się interesujesz tematem i wiesz gdzie kupować i co to za 250 masz spodnie modne za 2000, co spokojnie jakościowo i pod względem wykonania, są warte te 300 nawet, także tego,..
Ja np. Bardzo lubię się
  • Odpowiedz