Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić spodnie jeansowe, wchodzę do sklepu i od razu babka do mnie czy może w czymś pomóc, no to mówię spodnie chce tylko nie drogie a ta od razu 10 par mi wyciągnęła. Mówię, że ciemne mają być zamek błyskawiczny ma być i bez tej #!$%@? lajkry czy jak to sie tam pisze to ta do mnie że takich nie mają a na półkach ze 50 różnych par... wchodzę do House'a pierwsze z brzegu spodnie kupiłem bo trafiłem na takie jakie chciałem... i wspomnę, że w poprzednim sklepie spodnie nie schodziły poniżej 200, które przymierzałem...
  • 96
  • Odpowiedz
@Shatter: Nogi szczuplutkie mam ;) Po prostu w tych spodniach z elastanem, które posiadam, po pół roku słońce przepuszczają jak pod światło się materiał wycierany na tyłku weźmie i trzeba szyć miejscami.
  • Odpowiedz
  • 1
Ja tylko opisałem sytuację jaka mi się przytrafiła a tu od razu ból dupy że trzeba wydać 500+ na spodnie bo jak nie to są #!$%@? i w ogóle tylko patole to kupują... jak dla mnie to możecie kupować spodnie nawet i po 10k..
  • Odpowiedz
Fakt jest taki,przynajmniej u mnie,głównie kupuje spodnie właśnie w sieciowkach,house,Cropp itp,i naprawdę nie mam nic do ich jakości czy tym podobnych rzeczy,latam w nich do roboty,na zakupy,przy aucie porobie i nic się z nimi nie dzieje,po drugie,zawsze coś tam sobie wybiorę oferty sklepu,nie mam z tym problemu,noszę klasyczne jeansy,żadne tam rurki,joggery czy inne #!$%@?,mam też jedną parę ori Wranglera,prawda jest taka że po tych wranglerach nie widać prawie wogole zużycia,a mam je
  • Odpowiedz
@Shatter: @Krugerz: @atrax15: @sprzedafcaMakaronu: @WidarX:
i jeszcze chciałem dodać na koniec, że jeszcze do niedawna kupowałem spodnie na bazarach za 60-70zł za parę i nie widzę różnicy pomiędzy tymi za 150-250 i nie zobaczę różnicy nawet pomiędzy tymi za 500 i więcej. Na bazarach zawsze trafiłem na spodnie takie jak chciałem nie za szerokie nie za wąskie dopasowane do mojej budowy po
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: znajdź sobie lokalną halę "targową", gdzie jest masa sklepów z ciuchami i tam kupuj. dobre jakościowo spodnie po 100pln/sztukę lekko znajdziesz. sam tak zacząłem robić za namową dziewczyny i sobie chwalę, a wyboru w takim chociażby Stanley w Katowicach jest masa
  • Odpowiedz
  • 0
@ilmash no ja tak robiłem ale chciałem zobaczyć czy dając więcej za spodnie będę miał lepsze fajniejsze i w ogóle ale pomyliłem się :) i raczej wrócę na bazar
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: ja chodzę po różnych kropach i hałsach w poszukiwaniu oryginalnych modeli, jak swojego czasu dwustronne jeansy z wranglera bodajże, bardzo fajna sprawa. inny przykład to cienki jeans na lato, żeby się dupa nie pociła jak trzeba z pracy po śniadanie wyskoczyć do żabki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz