Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić spodnie jeansowe, wchodzę do sklepu i od razu babka do mnie czy może w czymś pomóc, no to mówię spodnie chce tylko nie drogie a ta od razu 10 par mi wyciągnęła. Mówię, że ciemne mają być zamek błyskawiczny ma być i bez tej #!$%@? lajkry czy jak to sie tam pisze to ta do mnie że takich nie mają a na półkach ze 50 różnych par... wchodzę do House'a pierwsze z brzegu spodnie kupiłem bo trafiłem na takie jakie chciałem... i wspomnę, że w poprzednim sklepie spodnie nie schodziły poniżej 200, które przymierzałem...
  • 96
  • Odpowiedz
@geuze

Ale nie uwierzę, że kogoś, kogo stać na takie spodnie wybierze spodnie z sieciówek.

Mnie stać ale raczej niewielka szansa abym dał £100 czy więcej za spodnie. Może jakieś eleganckie ale jurwa "cinsy-wycieruchy"? No chyba nie...
Zazwyczaj bez problemu za £40-70 się dostanie do wyboru do koloru (czy tam za 200-350 zł gdy jestem w PL).
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: opie kupisz takie spodnie ale nie w sieciowce tylko od handlarza na targu. oni maja normalne wzory, a i material bedzie lepszy bo nie chinszczyzna tylko polskiej produkcji, np firmty stanley. tylko nie jest tak latwo znalezc, czasem trzeba szukac w innych miejscowosciach
  • Odpowiedz
Jak czytam te wypociny o kupowaniu spodni w housie (kupowali mi tam rodzice do gimnazjum ) to aż za głowę się łapie ile wy macie lat żeby w tych niedopasowanych i tekturowych spodniach stamtąd chodzić. Bo z własnej woli po posiadaniu takich właśnie wranglerow albo levisow czy Lee to przecież jest jak masochizm
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: nie, mieszkam w Holandii, niedaleko mam do outlet McArthurGlen w Roermond, tam jest w Levisie prawie zawsze promocja na dwie pary za €120. Z resztą wejdź sobie nawet na Zalando - takie Levisy można kupić za 200-300 pln.
  • Odpowiedz