Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić spodnie jeansowe, wchodzę do sklepu i od razu babka do mnie czy może w czymś pomóc, no to mówię spodnie chce tylko nie drogie a ta od razu 10 par mi wyciągnęła. Mówię, że ciemne mają być zamek błyskawiczny ma być i bez tej #!$%@? lajkry czy jak to sie tam pisze to ta do mnie że takich nie mają a na półkach ze 50 różnych par... wchodzę do House'a pierwsze z brzegu spodnie kupiłem bo trafiłem na takie jakie chciałem... i wspomnę, że w poprzednim sklepie spodnie nie schodziły poniżej 200, które przymierzałem...
  • 96
  • Odpowiedz
@WidarX: @mlodyfubu: ja ponad rok temu kupiłem sobie dwie pary w Levisie (w outlecie zapłaciłem €120, więc naprawdę akceptowalna cena) i nigdy więcej nie kupię już jeansów w żadnym sklepie typu C&A, House czy inny H&M.

Nie dość, że mają kilkadziesiąt modeli - od wyslimowanych rurek do klasycznych 501 to w dodatku praktycznie w każdym rozmiarze - konfiguracji długości nogawki z szerokością talii jest po prostu mnóstwo i one wszystkie
  • Odpowiedz
@mlodyfubu ja miałem lepsza przygodę, wchodzę do sklepu - dział męski , po spodnie babka od razu czy może mi pomoc, tak szukam spodni i bluzki jakieś fajne. Babka się produkuje pokazuje różne łachy z łatami, dziurami czerwone białe niebieskie różowe #!$%@?, mówię do niej A coś z męskich rzeczy macie czy tylko same dla homo? Typiare zamurowalo , stwierdziła że taka moda nic nie może na to poradzić , Ale ostatecznie
  • Odpowiedz
@mlodyfubu Spodnie bez elastanu pękają po dwóch praniach i w dodatku są niewygodne bo się nie rozciągają gdy się chce np kucnąć i jakoś się nie dziwię, że już takich nie robią
  • Odpowiedz
@mlodyfubu: też noszę spodnie wranglera i powiem Ci, że wytrzymują długie lata, a prezentują się dalej świetnie. Oczywiście trzeba inaczej do nich podchodzić w praniu, ale za te 500zl są świetne. Wychodzi na to samo jakbym kupował spodnie po 100-200 złotych, a i stylowa niezła.
  • Odpowiedz
@Stoneroses Porzadne to i 1000 funa, tylko po co mi takie jak chce za tydzien miec nowe to je poprostu kupuje. Kupowanie drogich i markowych ubran tylko pod kątem wytrzymałości mija sie z celem bo nie bede chodzil w 1 spodniach 15 lat
  • Odpowiedz