Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić spodnie jeansowe, wchodzę do sklepu i od razu babka do mnie czy może w czymś pomóc, no to mówię spodnie chce tylko nie drogie a ta od razu 10 par mi wyciągnęła. Mówię, że ciemne mają być zamek błyskawiczny ma być i bez tej #!$%@? lajkry czy jak to sie tam pisze to ta do mnie że takich nie mają a na półkach ze 50 różnych par... wchodzę do House'a pierwsze z brzegu spodnie kupiłem bo trafiłem na takie jakie chciałem... i wspomnę, że w poprzednim sklepie spodnie nie schodziły poniżej 200, które przymierzałem...
  • 96
@mlodyfubu: opie kupisz takie spodnie ale nie w sieciowce tylko od handlarza na targu. oni maja normalne wzory, a i material bedzie lepszy bo nie chinszczyzna tylko polskiej produkcji, np firmty stanley. tylko nie jest tak latwo znalezc, czasem trzeba szukac w innych miejscowosciach
Jak czytam te wypociny o kupowaniu spodni w housie (kupowali mi tam rodzice do gimnazjum ) to aż za głowę się łapie ile wy macie lat żeby w tych niedopasowanych i tekturowych spodniach stamtąd chodzić. Bo z własnej woli po posiadaniu takich właśnie wranglerow albo levisow czy Lee to przecież jest jak masochizm
@OzaweNakashi: nie, mieszkam w Holandii, niedaleko mam do outlet McArthurGlen w Roermond, tam jest w Levisie prawie zawsze promocja na dwie pary za €120. Z resztą wejdź sobie nawet na Zalando - takie Levisy można kupić za 200-300 pln.
@Shatter: Nogi szczuplutkie mam ;) Po prostu w tych spodniach z elastanem, które posiadam, po pół roku słońce przepuszczają jak pod światło się materiał wycierany na tyłku weźmie i trzeba szyć miejscami.
Ja tylko opisałem sytuację jaka mi się przytrafiła a tu od razu ból dupy że trzeba wydać 500+ na spodnie bo jak nie to są #!$%@? i w ogóle tylko patole to kupują... jak dla mnie to możecie kupować spodnie nawet i po 10k..
Fakt jest taki,przynajmniej u mnie,głównie kupuje spodnie właśnie w sieciowkach,house,Cropp itp,i naprawdę nie mam nic do ich jakości czy tym podobnych rzeczy,latam w nich do roboty,na zakupy,przy aucie porobie i nic się z nimi nie dzieje,po drugie,zawsze coś tam sobie wybiorę oferty sklepu,nie mam z tym problemu,noszę klasyczne jeansy,żadne tam rurki,joggery czy inne #!$%@?,mam też jedną parę ori Wranglera,prawda jest taka że po tych wranglerach nie widać prawie wogole zużycia,a mam je
@Shatter: @Krugerz: @atrax15: @sprzedafcaMakaronu: @WidarX:
i jeszcze chciałem dodać na koniec, że jeszcze do niedawna kupowałem spodnie na bazarach za 60-70zł za parę i nie widzę różnicy pomiędzy tymi za 150-250 i nie zobaczę różnicy nawet pomiędzy tymi za 500 i więcej. Na bazarach zawsze trafiłem na spodnie takie jak chciałem nie za szerokie nie za wąskie dopasowane do mojej budowy po prostu takie jakie chciałem i
@mlodyfubu: znajdź sobie lokalną halę "targową", gdzie jest masa sklepów z ciuchami i tam kupuj. dobre jakościowo spodnie po 100pln/sztukę lekko znajdziesz. sam tak zacząłem robić za namową dziewczyny i sobie chwalę, a wyboru w takim chociażby Stanley w Katowicach jest masa
@mlodyfubu: ja chodzę po różnych kropach i hałsach w poszukiwaniu oryginalnych modeli, jak swojego czasu dwustronne jeansy z wranglera bodajże, bardzo fajna sprawa. inny przykład to cienki jeans na lato, żeby się dupa nie pociła jak trzeba z pracy po śniadanie wyskoczyć do żabki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Krugerz nie zesraj sie
@Shatter zależy jakie spodnie nosisz,może jesteś zbyt wymagajacy
@mlodyfubu na targu kupowałem spodnie jeszcze jakieś 10 lat temu,spodnie z targu są może i ok,ale jak dla mnie są trochę festyniarskie,zwykle mają za duszo szwów,wszywek i jakis #!$%@? niepotrzebnych,dlatego już ich nie kupuje,po drugie teraz za spoko spodnie na targu które nie są przypalowe trza dać że 100zl,to za 100zl kupię też sobie z sieciowki a jak są na
@dnasstorm: tyle co nic, tylko na tyle rzadko chodzę w normalnych nie roboczych ciuchach, że stać mnie na to że jak już coś innego niż spodnie z kieszeniami na wkrętaki i dodatkowymi na wkręty i wago, wkładam, to wolę żeby było to coś naprawdę dobrego niż przepłacony syf ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mlodyfubu: To prawda że często nie ma różnicy między 50 a 350, czy 500- ba powiem- lepszą kurtkę kupisz na szmateksie za 5 zł kilo, niż za 500 w Reserved- co nie zmienia że jak się interesujesz tematem i wiesz gdzie kupować i co to za 250 masz spodnie modne za 2000, co spokojnie jakościowo i pod względem wykonania, są warte te 300 nawet, także tego,..
Ja np. Bardzo lubię się