Wpis z mikrobloga

Osoby które zaplusują ten wpis otrzymają avatar w stylu poland ball na podstawie aktualnego avatara. Zielonki i osoby zarejestrowane po tym wpisie również biorą udział w zabawie. Ostatnie tygodnie spędziłem na szlifowaniu umiejętności w paint shop pro 7 oraz brałem udziałem w terapii podnoszącej samoocenę i pewność siebie. Wierzę że podołam zadaniu. Zapraszam do uczestnictwa i życzę dobrej zabawy.
  • 45
@Rozpustnik: w pierwszym podejściu otrzymał każdy avatara w jakości SD i HD oraz jedną osobą dedykowanego poprzez PW. W ostatniej akcji miałem zapał zrobić avatara dla każdego ale Wasze nieprzychylne komentarze doprowadziły mnie na skraj załamania. Dlatego uczestniczyłem w terapiach, jednocześnie szlifując tutoriale w paint shop pro 7 i tym razem dam radę. Zapraszam do super Wykopowej zabawy drodzy Koledzy i Koleżanki!
Niestety, z nieznanych mi powodów znalezisko o Naszej zabawie zostało zakopane. Nieprzychylne siły nie złama mojego zapału do pracy i dostarczenia Wam rozrywki. Zapraszam do propagowania zabawy i czerpania radości.