Wpis z mikrobloga

@blantek: miałem na siajomi matowy papierek na początku, i w sumie zanim szkło kupiłem to z nim chodziłem miesiąc i mi się podobało nawet ( ͡º ͜ʖ͡º) jakby kolorowy ebook. ale na stałe raczej bym nie chciał

  • Odpowiedz
@slowo_: mam teraz folie fabryczna w redmi4x, ktora wlasnie jest totalnie matowa i ruch palcem po ekranie to czysta przyjemnosc. niestety obraz nie jest tak "czysty" i żywy. troszke tez mniej ostry przez to. obawiam sie tego efektu w szkle
  • Odpowiedz
@dajpandolara: @blantek: do kupna na ali express, jest bardzo fajne w dotyku, takie lekko szorskie jakby piaskowane.
Natomiast nie wszystkim odpowiada to jak wyglada ekran/podswietlenie po nalepieniu. Jest to ciezki do okreslenia efekt, cos wlasnie troche jak e-ink, bardziej stonowane kolory i ciemniejsze mimo wszystko.

Do wiekszosci modeli mozna na ali dostac po 2-3$ wystarczy wpisac matte glass i model telefonu.
  • Odpowiedz
@blantek: ja mam matowe szkło, fajnie palec gładko chodzi i nie palcuje się tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupiłem CHYI ale po naklejeniu miałem bąbel powietrza i nie mogłem się go pozbyć, teraz mam za 2$ najtańsze i jest zajebiste ;)
  • Odpowiedz