Wpis z mikrobloga

@paratachitki: Idąc tą logiką, w Krakowie mieszkańcy nie mogą protestować przeciwko likwidacji miejsc parkingowych, bo nie są miejscami parkingowymi xD

A tak na serio: ile Ci płacą za ten wpis? Bo obawiam się, że 60 gr nie będzie - nie przeczytałeś najnowszej instrukcji, tam było napisane że te 9k to minister obiecał będąc w opozycji, a rezydenci protestują o poprawę warunków zarówno kształcenia i pracy, jak i leczenia pacjentów.
@pawel_niki: I żeby nie było, pisałem o tym już kilkukrotnie w moich wcześniejszych komentarzach, można sprawdzić i zweryfikować. Nie uważam że rezydenci zarabiają za dużo, rozumiem że chcą więcej. #!$%@? mnie tylko co chwila insynuowanie tutaj że oni wcale nie chcą tych 9k, wrzucanie screenów z TVP czy innych mediów i naśmiewanie się że to pisowska propaganda itp. To są oczekiwania PZM (którego częścią jest Porozumienie Rezydentów OZZL), powiedzmy to w
@paratachitki: typowa postawa manipulatora, a wręcz postawy. Wybieranie sobie wisienki na torcie i wyciąganie ogólnego wniosku. No bo przecież każdy protestujący zdobył prawo do wykonywania zawodu 9 dni temu i co Ci rezydenci w ogóle chcą. Co za tym idzie fałszywy trop - kompletne zignorowanie sedna problemu i przyczyn protestu, czyli niskie pensje, a rozprawianie o czymś kompletnie nieistotnym. Ogółem usuń konto po prostu